Mają 103 lata i są najstarszymi bliźniakami na świecie. Wieczni kawalerowie - to ich recepta na długie życie

Dostali urodzinową kartkę, na której ktoś musiał skreślić "0" i ręcznie dopisać "3". Producenci pocztówek chyba nie przewidzieli, że ktoś może obchodzić 103 urodziny. Tyle lat mają Pieter i Paulus Langerock z Belgii, najstarsi bliźniacy na świecie.

Sędziwi panowie urodzili się 8 lipca 1913 r. Przeżyli zatem pierwszą i drugą wojnę światową. Jaka jest ich recepta na długie życie? Bliźniacy przypuszczają, że długowieczność zawdzięczają między innymi winu. Codziennie wypijają po jednym kieliszku czerwonego trunku.

Dodatkowo bliźniacy uważają, że w życiu nie można zbyt dużo jeść, nie warto uganiać się za kobietami i tracić czasu na ciągłe mierzenie się z tymi samymi problemami. Polecają jednak sumienną pracę.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Wprawdzie Paulus twierdzi, że małżeństwo z ukochaną osobą jest czymś najlepszym, co może się w życiu przytrafić, to sam nigdy się nie ożenił. Również jego brat Pieter jest kawalerem. Bliźniacy większość życia mieszkali razem. Również teraz, przebywając w domu spokojnej starości, mają wspólny pokój.

POLECAMY: Jedzmy łupiny z młodego bobu! To w nich jest najwięcej witamin>>

Więcej o: