Badacze sprawdzili: kto ma największe naturalne piersi? Polki w ścisłej czołówce. Na samym końcu Niemki

Amerykańskie czasopismo Journal of Female Health Sciences opublikowało ranking 15 krajów, w których kobiety mają największe naturalne piersi. Na pierwszym miejscu znalazły się Amerykanki. Polki w zestawieniu są...

... PIĄTE.

Badania, opublikowane na łamach czasopisma Journal of Female Health Sciences, przeprowadzono na próbie 400 tysięcy kobiet z całego świata. Wynika z nich, że posiadaczkami największych naturalnych biustów są Amerykanki.

PiersiPiersi pixabay.com

Badania dotyczyły kobiet o różnej budowie i masie ciała. Nie obejmowały natomiast kobiet w ciąży, karmiących piersią ani tych, które mają wszczepione implanty.

Oto pierwsza piątka rankingu. Posiadaczkami największych piersi są białe Amerykanki. Miejsce drugie należy do Kanadyjek. Trzecie miejsce również należy do obywatelek USA, ale pochodzenia latynoamerykańskiego. Irlandki uplasowały się na miejscu czwartym. Miejsce piąte - co już wiecie - należy do Polek.

Światowy ranking krajów, w których kobiety posiadają największy rozmiar piersiŚwiatowy ranking krajów, w których kobiety posiadają największy rozmiar piersi Fot. screen gag/a9YYOMZ?ref=fbp

Wyprzedzamy m. in. Brytyjki, które są szóste, Holenderki (7. miejsce) i Kolumbijki (8. miejsce). Ranking zamykają Nowozelandki (13. miejsce), Norweżki (14. pozycja) i Niemki.

Zobacz też: