90-latka zrobiła striptiz w "Mam Talent". Jury i publiczność zgotowali jej owację na stojąco [WIDEO]

Gdy zaczęła zdejmować górę stroju, cała widownia zamarła...

90-letnia Dorothy Williams  jest wdową i mieszka na Hawajach (żoną była krótko, bo tylko przez 11 lat, i nie ma dzieci - odpowiedziała na pytania jednego z jurorów). Jej marzeniem było stać się gwiazdą. Czy tylko młoda kobieta może być sexy? Dorothy udowodniła, że nie! Ubrana w strój rodem z burleski, dumnym krokiem i z uśmiechem na twarzy weszła na scenę, aby podbić publiczność amerykańskiej wersji programu "Mam talent"! Bo jest przekonana, że w życiu nigdy nie jest za późno, aby spełniać swoje marzenia.

Dając prawdziwe show, rozebrała się prawie do naga. Gdy zaczęła zdejmować górę stroju, cała widownia zamarła... Miała jednak pod spodem cielisty top, do którego przyczepione były frędzle, imitujące klipsy do sutków. Emily zaczęła nimi machać niczym zawodowa striptizerka i wszyscy oszaleli z zachwytu.

 

Jury zgodnie orzekło, że są nią oczarowani i zainspirowani. Według nich pełen dystansu do siebie występ Dorothy niósł bardzo ważny przekaz dla ludzi w starszym wieku - i nie tylko. A to jeszcze nie był koniec!

Na scenie pojawił się prowadzący program, który złamał zasady i wcisnął złoty guzik - oznacza on, że Dorothy automatycznie znalazła się w półfinale programu. Sędziowie nie protestowali. Williams swoją naturalnością zdobyła całą publiczność zgromadzoną na sali.

Musicie zobaczyć radość Dorothy w tamtej chwili. Na scenę spadła tona złotego konfetti, a publiczność zgotowała jej owacje na stojąco.