Miesiąc miodowy spędziła z teściami i BEZ męża. A żeby nie było mu smutno... [ZDJĘCIA]

Co byś zrobiła, gdyby w dniu wyjazdu na wasz urlop okazało się, że ON NIE MOŻE JECHAĆ? W takiej sytuacji (a nawet gorszej, bo chodziło o miesiąc miodowy) znalazła się Huma. Ostatecznie pojechała. A zdjęcia, które wysyłała swojemu świeżo poślubionemu mężowi z Grecji, stały się hitem internetu.

To miał być ich wymarzony miesiąc miodowy. Pakistańczycy Huma Mobin i jej mąż Arsalaan Bhatt mieli wypoczywać w Grecji. To miała być druga wycieczka młodej pary, spędzona tym razem wspólnie z rodzicami pana młodego.

Niestety los spłatał nieprzyjemnego figla nowożeńcom i do Grecji pojechała tylko Huma i teściowie. Mąż nie dostał na czas wymaganej wizy.

Co byście zrobili w takiej sytuacji? Huma z początku nie chciała jechać do Grecji bez ukochanego, ale ponieważ wyjazd był już opłacony, para zdecydowała, że jednak pojedzie. Arsaalan zapis wycieczki oglądał w domu przed komputerem - Huma zrobiła w Grecji masę zdjęć, które mówią jedno: "Szkoda, że cię tu nie ma!".

A przy okazji są przezabawne.

Pełne humoru i dystansu zdjęcia młodej kobiety zdobyły serca internautów (opublikowała je na swoim Facebooku) i stały się bardzo popularne w sieci.

Ten wyjazd mimo wszystko był dość pechowy - w połowie wycieczki Huma zgubiła swój telefon. Na szczęście był przy niej ktoś, kto mógł dokumentować jej już podwójną tęsknotę - za mężem i straconym smartfonem. Od czego są teściowie!

Jak wspominaliśmy, wyjazd do Grecji miał być drugim miesiącem miodowym pary. Pierwszy spędzili na Malediwach, gdzie wiza - na szczęście - nie była potrzebna.

Zobacz też:

 

 

Więcej o: