Ten policjant staje się gwiazdą Instagrama. Z bardzo pozytywnego powodu!

Z czym kojarzy nam się policjant? Prawdopodobnie najczęstszą odpowiedzią będzie, że z mandatami! Tymczasem ten amerykański "glina" nadaje nową twarz pracy policji.

Dlaczego jego konto na Instagramie zyskało tak ogromną popularność? Bo pokazuje policjanta, który dobrze wykonuje swoją pracę. Oficer Tommy Norman od 18 lat pełni służbę w mieście Little Rock w stanie Arkansas. Na swoim profilu pokazuje zawód policjanta od podszewki.

 

Serca obserwujących - a ma ich już milion - zdobył swoją szczerością i oddaniem dla lokalnej społeczności, dla której pracuje. Jego typowy dzień, to oprócz patrolu, zabawa z dziećmi na ulicach miasta, czy dzielenie się z nimi smakołykami. Zwolennicy Tommiego zostawiają dużo komentarzy, w których chwalą jego zaangażowanie na rzecz czarnoskórej społeczności, za relacje z dziećmi i osobami starszymi. W czasach niepokoju społecznego w USA, po śmierci czarnoskórych z rąk policji, to szczególnie pozytywny przykład.

 

Dużym wsparciem wykazał się raper The Game, który na stronie GoFundMe zorganizował zbiórkę na działania społeczne policjanta - zakup zabawek, jedzenia i ubrań dla lokalnej społeczności. Muzyk udostępnił akcję na swoim profilu na Instagramie. Założony cel zebrania 50 tys. dolarów został już przekroczony!

To też może cię zaciekawić: Dziewczyna z zespołem Downa świętowała urodziny. Jednego prezentu się nie spodziewała. Jej radość... [WIDEO]

 

Oficer Norman jest niewątpliwie doskonałym przykładem, nie tylko dobrego oficera, ale i wspaniałego człowieka, który daje miłość i współczucie wszystkim, którym jako członek służby publicznej ma pomagać.

ZOBACZ TAKŻE: "Jeśli wierzyć Tinderowi, 90 proc. mężczyzn w Polsce to lotnicy z 23 cm wzwodem" [WYZNANIA SINGIELKI]