Zrobił sztuczkę karcianą. Nie udało się, gdy nagle... Heidi Klum w SZOKU! [WIDEO]

Jon Dorenbos jest graczem futbolowym w zespole Philadelphia Eagles. W amerykańskiej edycji "Mam Talent" pokazał drugą twarz - fantastycznego magika. Jego karciana sztuczka zachwyciła jury i widownię siedzącą na sali. Musicie to zobaczyć.

Gracz futbolowy, a przy okazji świetny iluzjonista - Joe Dorenbos udowodnił, że te dwie rzeczy mogą iść w parze. W amerykańskiej edycji "Mam talent" zjawił się z ogromnych rozmiarów talią kart. Poprosił Ne-Yo, jednego z jurorów, aby wybrał sobie kartę z talii. Gdy ten ją wskazał, Joe dopytał, czy jest pewien wyboru. Muzyk utrudnił mu sprawę i zmienił zdanie. Dorenbos zakrył oczy i poprosił jurora, aby pokazał kamerom i całej widowni, jaką kartę wybrał. 

Nna kartce papieru iluzjonista narysował kartę, którą wybrał Ne-Yo. Według niego miał to być AS trefl. Publiczność i jury było zawiedzione. Wyglądało na to, że sztuczka się nie udała... NIC BARDZIEJ MYLNEGO! Jon, narysowaną wcześniej kartę, przerobił na pudełko i zapewnił wszystkich, że karta, którą wybrał Ne-Yo, znajduje się w środku.

90-latka zrobiła striptiz w "Mam Talent". Jury i publiczność zgotowali jej owację na stojąco [WIDEO] ZOBACZ!

JuryJury Źródło: youtube.com/America's Got Talent

Dorenbos ciągle utrzymywał wesołą atmosferę na sali. Przyłożył zeszyt do piersi i powiedział, że to co narysował, się zmieni. Oczywiście nic takiego się nie stało, a publiczność wybuchła śmiechem. Najlepsze miało wydarzyć się teraz.

Prawidłowa karta... WYSZŁA Z PUDEŁKA! Heidi Klum była w szoku, zresztą jak i całe jury. Ne-Yo przycisnął złoty guzik, co oznacza, że Jon automatycznie znalazł się w półfinale!

Podczas programu magikowi towarzyszyła dziewczyna i ciotka, którą nie przez pomyłkę nazwał mamą. To ona zajmowała się Jonem i jego siostrą, odkąd skończył 12 lat. Zabrała ich z domu zastępczego i poświęciła im swoje życie.

A wracając do sztuczki - obejrzyjcie koniecznie filmik! Też uważacie, że jest niesamowita?