Jej ojciec zmarł tuż przed jej ślubem. Pan młody wzruszył wszystkich tym, co zrobił dla żony [WIDEO]

Wspólny taniec z ojcem podczas wesela był marzeniem Shannon. Tuż przed ślubem tata zmarł. Narzeczony postanowił spełnić marzenie swojej przyszłej żony.

Shannon i Don od początku znajomości wiedzieli, że są sobie przeznaczeni. Shannon nie mogła doczekać się ceremonii ślubnej, a w szczególności momentu, w którym ojciec poprowadzi ją do ołtarza i zatańczy z nią na weselu. Kobieta wielokrotnie była świadkiem takich wzruszających chwil podczas ślubów swoich przyjaciół. W końcu jej marzenia miały się spełnić...

Niezwykły taniec DonaNiezwykły taniec Dona Fot. screen youtube.com/watch?v=Vly879_pSRs

Niestety przed uroczystością tata Shannon zmarł. Mężczyzna przegrał walkę z rakiem. W tej trudnej sytuacji Dan, narzeczony dziewczyny, postanowił pocieszyć Shannon w niezwykły i wzruszający sposób.

 

Dan przygotował razem ze swoimi synami taniec dla Shannon, w którym wyraża, jak bardzo ją kocha. Podczas oglądania kobieta była rozczulona. Ale prawdziwie poruszający moment nastąpił tuż przed czwartą minutą filmiku... Wtedy Shannon już nie mogła powstrzymać łez.

Dan odwrócony do swojej małżonki założył koszulkę z napisem "Czy mogę z tobą zatańczyć?". Gdy się odwrócił, na koszulce widniała twarz... taty Shannon. Dan poprosił do tańca płaczącą Shannon. W ten sposób spełnił jej marzenie.

Zobacz też:

Michał Wiśniewski brał ślub 4 razy. Jedna z byłych jest teraz z kobietą. "Tajner uratowała go od..."

Czy pomagasz spełnić marzenia twoich bliskich?