Z rozmiaru XXL do M! W nagrodę ta 47-latka dostała nietypowy prezent od męża - nowe... [ZDJĘCIA PRZED I PO]

Natalie King jest matką sześciorga dzieci. Zawsze marzyła o wyglądzie top modelki. Dopiero niedawno postanowiła spełnić swoje marzenie.

Uważała, że nic nie jest w stanie jej już pomóc. Przestała o siebie dbać. Brak makijażu, niechlujna fryzura i nieciekawy ubiór. Tak do niedawna prezentowała się Natalie King z Penzance w Cornwalli. Jako nastolatka marzyła o karierze modelki. Jednakże w wieku 18 lat zaszła w pierwszą ciążę. Z każdą kolejną przybierała na wadze - jej marzenia o karierze skończyły się. Natalie oddała się wychowywaniu dzieci.

Natalie King przed metamorfoząNatalie King przed metamorfozą Źródło: youtube.com/Tube Independent

Momentem zwrotnym w jej życiu była wizyta u lekarza. Postanowiła zadbać o siebie i swój wygląd. Przyłączyła się do bardzo popularnej w Wielkiej Brytanii grupy Slimming World. Przez całą drogę wspierał ją mąż Ray. Schudła z rozmiaru XXL do M.
W nagrodę za wytrwałość dostała od męża... WIĘKSZE PIERSI w rozmiarze G, o których zawsze marzyła. Pofarbowała włosy i teraz czuje się jak dawna ona!

Nie chciałam wychodzić z domu, nie pokazywałam się na plaży. Chciałam się schować, bo miałam wrażenie, że wszyscy na mnie patrzyli. Chorowałam na depresję przez 15 lat - wszystko zaczęło się przez moją wagę. Mąż kochał mnie taką, jaką byłam, natomiast ja czułam się nieszczęśliwa. Teraz chcę ponownie spróbować kariery modelki. Moja pewność siebie wróciła

Natalie po metamorfozieNatalie po metamorfozie Źródło: youtube.com/Tube Independent

Podczas konsultacji z lekarzem okazało się, że Natalie jest w grupie podwyższonego ryzyka, groził jej wylew, a wątroba kobiety była bardzo otłuszczona. Jej standardowe posiłki to jedzenie na wynos, sześć pączków dziennie, czekolada i czipsy. Zmieniła swoje nawyki żywieniowe i urozmaiciła dietę o zdrowe produkty. Ma szóstkę dzieci: Kelly - 28 lat, Nick - 26 lat, Craig - 23 lata, Sophia - 17 lat, Isabelle - 9 lat i Jacoba - 6 lat. Wszystkie są z mamy bardzo dumne. W dużej mierze zrobiła to także dla nich.

Natalie z większymi piersiamiNatalie z większymi piersiami Źródło: youtube.com/Tube Independent

Jak wam się podoba jej metamorfoza?

ZOBACZ TAKŻE:

Pionierska operacja plastyczna, która zmieniła jej całe życie [ZDJĘCIA PRZED I PO]