"Ludzie ŚDM": Ten album z Krakowa najlepiej pokazuje niesamowity czar dni młodzieży [ZDJĘCIA]

To były niezapomniane chwile, ale przede wszystkim niezapomniani ludzie. Przez kilkanaście dni Kraków stał się nie tylko stolicą wiary chrześcijańskiej, ale i młodości, koloru i różnorodności. Dzięki temu powstał ten album.

Znacie "Humans of New York"? Ten fotoblog Brandona Stantona, który zaczął fotografować mieszkańców swojego rodzimego Nowego Jorku i zadawać im proste pytania dotyczące codzienności, szczęścia, czy dzieciństwa został międzynarodowym hitem. Z biegiem czasu stał się jedynym w swoim rodzaju albumem, których uchwycił kwintesencję tygla kultur, jakim jest Nowy Jork.

Zainspirowani "HONY" i zauroczeni atmosferą, jaka panowała w trakcie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, postanowiliśmy ułożyć własne "HONY". Zobaczcie "Humans of ŚDM", czyli "Ludzi ŚDM". Poznajcie osoby z wszystkich kierunków świata, które przyjechały do Krakowa wspólnie się modlić, ale i cieszyć, zawierać nowe znajomości, poznawać Kraków i Polskę, rozmawiać z przedstawicielami innych narodowości i kultur. A nam opowiedzieć o sobie.

ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA "LUDZIE ŚDM">>