To rodzeństwo będzie miało razem dziecko... Ale nie w ten sposób, o którym myślisz!

"Będę miał dziecko ze swoją siostrą. Jesteśmy bardzo podekscytowani".

Samuel Leighton-Dore jest gejem. Mieszka w Australii i wraz ze swoim partnerem chciałby mieć w nieodległej przyszłości dziecko. Na kobiecym serwisie Mamamia napisał artykuł, o którym zaczyna być głośno na świecie. Dwóch mężczyzn z oczywistych powodów nie może spłodzić dziecka. Para wymyśliła jednak, jak obejść tę przeszkodę.

 

Aby dziecko miało podobny do nich kod genetyczny, trzeba... pobrać komórki jajowe od siostry Leightona i zapłodnić je nasieniem drugiego z chłopaków. Dore postanowił zapytać siostrę o zgodę podczas rodzinnej imprezy, gdy byli już lekko wstawieni - co oczywiście nigdy nie jest najlepszym pomysłem.

Siostra rozwiała wątpliwości Leightona - była zaskoczona i ucieszona. Zgodziła się pomóc bratu w realizacji marzeń o potomstwie. Leighton chce, aby siostra była jedynie surogatką i w przyszłości nie musiała zajmować się dzieckiem. Na razie są to jedynie plany, jednak Samuel cieszy się, że ma tak wspaniałe rodzeństwo.

 

Jak mówi, jego mama jest lekko zmieszana, gdy stara się wytłumaczyć innym całą sytuację. Jednak cała rodzina kocha się bezwarunkową miłością i wzajemnie się wspiera.

Co sądzicie o tej historii? Czekamy na komentarze.

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Fotograf odwiedził dom opieki dla emerytowanych prostytutek. To, co uwiecznił, smuci i wzrusza [NIESAMOWITE ZDJĘCIA]