Wszyscy byli przekonani, że to 25-letnia dziewczyna. Nagle gruchnęła wiadomość, ile lat ma naprawdę [ZDJĘCIA]

Japońska modelka Risa Hirako stała się sensacją mediów społecznościowych z powodu swojego wieku.

Fani modelki zamarli, gdy jeden z nich odkrył, ile lat naprawdę ma Hirako. Na Twitterze jak burza rozprzestrzeniła się informacja, że Risa jest 45-letnią kobietą! Dacie wiarę? Tak samo jak fani modelki nie możemy w to uwierzyć. Nic dziwnego - ma piękne ciało, gładką skórę pozbawioną zmarszczek i młodzieńczy wygląd.

 

W czym tkwi jej sekret? W jakiejś części to zasługa genów. Na zdjęciu rodzinnym mama Risy wygląda na niewiele starszą od modelki. Korzyści przynosi także zdrowy styl życia kobiety. Pije dużo świeżo wyciskanych soków i herbaty. Hirako używa tylko organicznych kosmetyków do makijażu i je mnóstwo nieprzetworzonych produktów. Czasami pozwala sobie na mały grzech w postaci ulubionego czekoladowego puddingu z lodami.

 

Czym zajmuje się Hirako? Prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie ma już prawie 100 tys. obserwujących. Jest modelką, pojawia się na łamach kolorowych magazynów, występuje w teledyskach oraz bierze udział w kampaniach znanych marek takich jak reklama dla Conversa i sklepu ABC MART. Gratulujemy urody, ale jeszcze bardziej jej zazdrościmy!

 

Zobaczcie reklamę z jej udziałem i zdjęcia na Instagramie.

 

TO TEŻ może cię zainteresować:

Ten facet wydaje na swój wygląd 100 tys. rocznie, by imponować młodszej żonie. I jakie są efekty? [ZDJĘCIA]

Zapisz