Wygląda jak przeciętna kobieta, ale parę lat temu ważyła prawie pół tony [ZDJĘCIA]

Mayra Rosales była jedną z najcięższych osób na świecie, ważyła ponad 450 kg. Kobieta przeszła wiele operacji i zabiegów – zmieniła się nie do poznania.

Trudno uwierzyć, że na zdjęciach możemy zobaczyć jedną i tę samą osobę. Mayra Rosales (35 lat, Texas) w ciągu 2 lat pozbyła się 362 kg. Teraz kobieta waży 104 kg. Wszystko dzięki operacjom i zabiegom chirurgicznym, które zmniejszyły wagę kobiety. W sumie Rosales przeszła 11 zabiegów (w tym chirurgiczne usuwanie nadmiaru skóry).

Zmieniło się nie tylko ciało Mayry, lecz także jej podejście do odżywiania się. "Kiedyś myślałam, że żyję, aby jeść. Teraz wiem, że jem, aby żyć" - opowiada. Rosales zmieniła dietę i zaczęła regularnie ćwiczyć.

Lekarze, którzy opiekowali się Mayrą, są pod wrażeniem jej metamorfozy. "Ta kobieta miała silną motywację do zmiany swojego życia. Przez kilka lat nie była wstanie wstać z łóżka. Teraz może robić to, o czym kiedyś mogła tylko pomarzyć" - powiedział Younan Nowzaradan, chirurg.

Teraz Mayra jest w stanie zadbać o siebie sama. Z powodu wagi kobieta przez lata była całkowicie uzależniona od swojej rodziny.

Ale Mayra nie zamierza na tym poprzestać. Na Facebooku regularnie zamieszcza swoje zdjęcia, na których wygląda kwitnąco. Jej profil lubi prawie 54 tys. osób. 

Mayra jest obecnie w szczęśliwym związku.

Zobacz też

 

 

 

Czy Polacy są otyli?
Komentarze (27)
Wygląda jak przeciętna kobieta, ale parę lat temu ważyła prawie pół tony [ZDJĘCIA]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pilamia

  Oceniono 55 razy 13

  O wielka krolewne codziennie dbak jej meksykansku maz ktory oporzadzal jej cialo. Myl , organizowal jej fizjologie. Gdy krolewna schudla znalazla sobie nowy szczesliwy zwiazek. Ale o tym nie przeczytamy na gazeta.pl. gdyby odszedl od tej baby zas wczesniej bysmy przeczytali ze facet to swinia.

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 16 razy 6

  Mam pytanie(pomijając,że jest to nawet ładna babka) ale REDAKTORZYNO-CZY PRZECIĘTNA KOBIETA WAŻY 100 KILO?? Na to wychodzi wg Twojego tytułu...

 • mimikra1975

  Oceniono 16 razy 6

  Dobrze, że się tej pani udało! Wielkie gratulacje! Inni nie mieli tyle szczęście i zmarli z powodu takiej otyłości. Wygląda świetnie po zmianach, ale myślę, że musiała duuuużo przejść.

 • boo-boo

  Oceniono 4 razy 4

  Nadal nie pojmuję jak można doprowadzić się do takiego stanu. Rozumiem jeśli na pewnym etapie życia człowiek kupuje ubrania rozmiar większe niż w młodości- ale jeśli w ciągu krótkiego czasu kupujesz ubrania większe i większe i nie jesteś w ciąży to chyba czas zastanowić się nad sobą.

 • usz_misiatek

  Oceniono 4 razy 4

  Ze tak sie malo literacko wyraze - o zesz ja pie.dole...

 • e-hom

  Oceniono 1 raz 1

  ale proszę mi powiedzieć: jak ci "smutni" ludzie się załatwiają?

 • jck12

  Oceniono 15 razy 1

  Raczej jak dwie przeciętne kobiety.

 • rikol

  Oceniono 8 razy 0

  Kobieta ważyła tyle co dorosła krowa. Pogratulować, że dopuściła do takiego stanu.

 • kocurxtr

  Oceniono 4 razy 0

  Jabba Hutt ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX