Ten facet wydaje na swój wygląd 100 tys. rocznie, by imponować młodszej żonie. I jakie są efekty? [ZDJĘCIA]

Donovan Nelson ma 56 lat i obsesję na punkcie swojego wyglądu. Rocznie wydaje na siebie prawie 100 tys. złotych, bo chce wciąż się podobać młodszej o blisko 20 lat żonie.

Anna i Donovan Nelsonowie mieszkają w Londynie. Jest między nimi 21 lat różnicy, nic więc dziwnego, że Donovan czuje dużą presję - chce, by młodsza od niego żona wciąż była nim zainteresowana. Z tego powodu poświęca dużo uwagi swojemu wyglądowi. Ma aż trzech (!) osobistych trenerów, którzy dbają o jego tężyznę fizyczną.

NelsonowieNelsonowie Kolaż gazeta.pl Kolaż gazeta.pl

Mimo intensywnych ćwiczeń nie mógł pozbyć się tłuszczu z pewnych części ciała i odpowiednio ich wyrzeźbić. Przeszedł więc kilka razy liposukcję i poddał się wszczepieniu implantów, aby poprawić wygląd klatki piersiowej. Koszt tych zabiegów wynosi ok. 112 tys. złotych! Według Donovana to zalecenie lekarza. Zbyt intensywne ćwiczenia mogłyby źle wpłynąć na jego kondycję i nie przynieść żadnych efektów.

Raz w miesiącu Donovan przeznacza ok. 250 zł na bilet lotniczy do Londynu, gdzie za "jedyne" 900 zł ścina włosy u ulubionego fryzjera. W Szwecji prowadzi własny biznes, gdzie za ponad 7,5 tys. złotych można przyjechać na tydzień do ośrodka, zamknąć się w odosobnieniu i ćwiczyć trzy razy dziennie!

Jak sam mówi:

Cała tajemnica związku leży w tym, aby wyglądać jak wtedy, gdy się poznaliście. Dlatego też dbam o siebie. W najgorszym wypadku, jeśli żona mnie zostawi, wciąż będę dobrze wyglądał i ktoś się mną zainteresuje. Co zabawne, nadal pytają mnie o dowód osobisty, gdy kupuję alkohol. A dużo młodsze dziewczyny wciąż mnie podrywają.

NelsonNelson Źródło: screen z video dailymail.co.uk Źródło: screen z video dailymail.co.uk

Swoją obsesję na punkcie ćwiczeń Donovan przekłada na wszystkie aspekty życia. Motywuje żonę, aby także utrzymywała ciało w dobrej formie, za co jest mu wdzięczna. Anna wie, że to bardzo ważna część życia męża i chce aktywnie spędzać z nim czas.

Twierdzi też, że nigdy nie przeszkadzałą jej różnica wieku. Dzięki Donanovi ma starszych znajomych, wśród których czuje się dobrze, a mąż nie przestaje jej się podobać. Mają dwójkę dzieci.

Jak wam się podoba styl życia Donovan? Komentujcie.

ZOBACZ TAKŻE:

60-latka w trampkach, "babcia" ogolona "na zero"? One udowadniają, że zawsze można wyglądać młodzieżowo i stylowo [ZDJĘCIA]

Zobacz wideo

Zapisz

Zapisz

Zapisz