85-latka miała plecy w strasznym stanie. Wyleczyła się bez lekarzy w dwa miesiące. Sprawdź jak

Anna Pesce od lat czuła ciągły ból. Cierpiała na skoliozę, osteoporozę i przepuklinę dysku. Wizyty u specjalistów nie pomagały. Zabawieniem okazała się joga.

85-letnią Annę Pesce z Nowego Jorku od lat dręczył chroniczny ból. Musiała poruszać się na wózku inwalidzkim, nie była w stanie wejść po schodach. Odwiedziła niezliczoną liczbę lekarzy, kręgarzy i specjalistów ortopedii, ale nikt nie był w stanie jej pomóc. Z każdym dniem było coraz gorzej.

Pewnego dnia zdecydowała się spróbować jogi. Z początku pozycje sprawiały jej ból, jednak z dnia na dzień stawała się zwinniejsza i silniejsza. Powoli nauczyła się walczyć z bólem dzięki odpowiednim ćwiczeniom. Jej niesamowita przemiana trwała zaledwie dwa miesiące.

Anna Pesce ze swoją instruktorkąAnna Pesce ze swoją instruktorką Źródło: facebook.com/NYPost

28-letnia Rachel Jesien, instruktorka jogi, specjalizuje się w ćwiczeniach, które pomagają w radzeniu sobie z chronicznym bólem. Dzięki niej Anna stoi na własnych nogach w całkowicie wyprostowanej pozycji. Znowu może poruszać się samodzielnie i korzystać z życia. Zobaczcie nagranie, w którym pokazany jest jej powrót do dobrej formy.

ZOBACZ TAKŻE:

Jak odchudzić brzuch? 7 skutecznych rad

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz