Zrobiła zdjęcie, na którym mówi sakramentalne "TAK". I nie zwraca się do człowieka [ZDJĘCIA]

Benita Abraham chciała uwiecznić ważną chwilę w swoim życiu. Zrobiła zabawną sesję zdjęciową.

Benita na co dzień mieszka w Kalifornii. Po 7 miesiącach szukania pracy marzeń w końcu się udało! 37-latka będzie pracować w administracji zdrowotnej. Z tej okazji powstała sesja zdjęciowa, która ma upamiętnić ważny dzień w jej życiu. Nie są to zwykłe zdjęcia. Abraham mówi na nich "TAK" - niczym w momencie zaręczyn z ukochanym mężczyzną!

Dla serwisu Huffington Post powiedziała:

Bardzo chciałam podzielić się dobrymi wiadomościami z moją rodziną oraz przyjaciółmi w zabawny, kreatywny i głupi sposób odzwierciedlający moją osobowość.

W poście na Facebooku napisała:

Jestem bardzo podekscytowana tym, że mogę podzielić się dobrą wiadomością z moją facebookową rodziną! W końcu znalazłam bratnią duszę, perfekcyjną parę, swojego misiaczka. Po 7 długich miesiącach znalazłam idealną pracę w firmie, która szczerze dba o pracowników, w której mogę wiele się nauczyć.

Sesja zdjęciowa ma lekko ironiczny charakter. Wiele osób robi sesje z okazji narodzin dziecka, zaręczyn czy ślubu. Dlaczego więc nie zrobić podobnej z powodu dostania nowej pracy i na zadane pytanie "czy będziesz dla mnie pracować?" odpowiedzieć "TAK"?. Benita cieszy się na zdjęciach z nowego obuwia kupionego specjalnie na tę okazję, świeżych wyzwań, czekającej ją nauki i obiecujących poranków. Pokazuje to na zdjęciach. Życzymy powodzenia w nowej pracy!

A wy co myślicie o jej zdjęciach?