Przytyli razem aż 20 kg, by udowodnić, że ich ćwiczenia działają [ZDJĘCIA PRZED I PO]

Rodzice szóstki dzieci (!), a przy okazji trenerzy fitness, specjalnie przytyli, aby w ciągu ośmiu tygodni stracić aż 20 kg i pokazać, że ich plan treningowy może działać przysłowiowe cuda.

Eksperyment

Jaki jest najlepszy sposób, aby zaufać trenerowi personalnemu? Zobaczyć, jak sam stosuje swój program treningowy i na twoich oczach traci kilogramy. 36-letnia Sharny i 35-letni Julius Kieserowie są z zawodu trenerami personalnymi. Na co dzień mieszkają w Queensland, mają 6 dzieci. Postanowili udowodnić swoim klientom, że ich program "FitMum and FitDad fitness programs" działa i daje efekty.

Sharny i Julius - zdjęcia przed i poSharny i Julius - zdjęcia przed i po Źródło: facebook.com/sharnyandjulius

Cel

Gdy urodziło się ich szóste dziecko, nadarzyła się dobra okazja, by zgubić zbędne kilogramy. Na potrzeby eksperymentu sześć miesięcy przed narodzeniem ich synka Julius tył razem ze swoją żoną podczas jej ciąży. Wyznaczyli sobie cel, by pozbyć się 20 kg i pokazać, w jaki sposób działa zaprojektowana przez nich odpowiednia dieta i plan ćwiczeń.

 
Gdy zaczęliśmy zajmować się fitnessem, obiecaliśmy sobie, że nigdy nie będziemy sprzedawać niesprawdzonych i niejasnych treningów. Na potrzeby eksperymentu oboje przytyliśmy na oczach innych osób, aby móc później trenować razem z nimi.

Dieta

Przez sześć miesięcy pozwalali sobie na dosłownie wszystko. Stawali się wręcz uzależnieni od niezdrowego jedzenia i cukru. Czekolada na śniadanie? Dlaczego nie!

Wtedy przyszedł czas na dietę, by znowu poczuć się i wyglądać dobrze. Ważną częścią ich planu było także pokazanie własnym dzieciom, jak zdrowo się odżywiać.

Już kilka lat temu w podobny sposób udowadniali skuteczność swojego planu treningowego. Teraz zrobili to samo, a postępy można śledzić na ich profilu na Facebooku.