To zdjęcie podzieliło internautów. A czy ty robisz TO przy swoich dzieciach? [ZOBACZ ZDJĘCIE]

Annie Nolan, blogerka parentingowa, opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym korzysta z toalety w obecności swojej małej córeczki, przywiązanej do jej pleców. Zdjęcie wywołało falę dyskusji: czy takie zachowanie jest odpowiednie?

Chodzi o zdjęcie poniżej. Widzimy na nim Annie, która siedzi na toalecie, jednocześnie mając na plecach nosidełko ze swoją 3-letnią córeczką Delphi. Dla Annie ta sytuacja jest jak najbardziej naturalna.

 

Annie tłumaczy w komentarzu pod zdjęciem: Kiedy potrzebujesz iść do łazienki, a właśnie spędziłaś 15 minut na mocowaniu nosidełka dla dziecka do swoich pleców. Biedna Delphi! Musi ze mną chodzić do toalety za każdym razem - komentuje Annie.

Jak zareagowali na zdjęcie internauci? Opinie są podzielone. Dla niektórych takie zachowanie jest normalne i nie powinno wzbudzać kontrowersji.

- Mam 66 lat i wciąż załatwiam się z otwartymi drzwiami, podczas gdy moje wnuki siedzą i się bawią - możemy przeczytać wpis pod zdjęciem Annie. Inny komentarz brzmi: - Mężczyźni załatwiają swoje potrzeby przy obcych i nikogo to nie dziwi! Ktoś inny napisał: - Wyglądacie przezabawnie.

 

Wielu komentujących uważa jednak załatwianie swoich potrzeb fizjologicznych przy dzieciach za nieodpowiednie. - Nie czułabym się dobrze, sikając przy swoim dziecku. To przesada! - czytamy. Albo: - Ciekawe, jaka byłaby reakcja, gdyby to ojciec załatwiał się przy córce i zamieścił zdjęcie w sieci? - pyta jeden z internautów.

Annie, poza kontem na Instagramie, prowadzi również bloga, UncannyAnnie, na którym szczerze opowiada o macierzyństwie (jest mamą trójki dzieci) i codziennym życiu.

Zobacz też:

 

 

Czy załałatwiasz swoje potrzeby fizjologiczne przy dziecku?
Więcej o: