To, co znalazła w pudełku na buty swojej córeczki, po prostu ją zamurowało [ZDJĘCIE]

Sophie (5 lat), przygotowując się do swojego pierwszego dnia w szkole, spakowała podpaski swojej mamy bo... była przekonana, że to wkładki do butów. Mama pięciolatki zrobiła zdjęcie i postanowiła podzielić się tą zabawną historią.

Kiedy pani Hazel, mama Sophie, otworzyła pudełko z butami swojej córeczki, bardzo się zdziwiła tym, co zobaczyła w środku. Na dnie pudełka, ułożone obok siebie, leżały dwie podpaski. Całą sytuację, w postaci zabawnego dialogu ze swoją córeczką, pani Hazel opisała na Facebooku. Urocze!

Oto co napisała:

"Po prostu umarłam ze śmiechu. Sophia przymierzała swój mundurek szkolny. Poszłam po buty i wyjęłam je z pudełka. W środku były dwie starannie ułożone podpaski. Zapytałam swojej córeczki: - Sophia! Po co wsadziłaś to do pudełka ze swoimi butami? Na co ona odpowiedziała - Mamusiu, to są przecież wkładki do butów! Zobacz, jaki mają kształt. Dzięki nim będzie mi wygodniej. Naprawdę tego nie wiedziałaś? Kiedy to usłyszałam, po prostu popłakałam się ze śmiechu".

Mama uroczej dziewczynki dodaje:

"Co najlepsze, moja córeczka jest przekonana, że to ona ma racje, a ja - no cóż... Sophie chciała iść ze swoimi "wkładkami do butów" do szkoły. Dobrze, że wcześniej sprawdziłam zawartość pudełka. Powiedziałam jej, że nie potrzebuje na razie wkładek do butów. A jeżeli faktycznie będzie ich potrzebować, dam jej inne".

Pamiętasz swoją zabawną historię z dzieciństwa? Podziel się nią w komentarzu i rozbaw innych.

 

Zobacz też:

Nowe czy używane? Jakie książki kupujesz swojemu dziecku do szkoły?
Więcej o:
Komentarze (8)
To, co znalazła w pudełku na buty swojej córeczki, po prostu ją zamurowało [ZDJĘCIE]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • monikaaleksandra

  Oceniono 9 razy 7

  to nie sa podpaski tylko wkładki Carefree

 • co-jarek

  Oceniono 12 razy 4

  Artykuł godny nagrody Pulitzera. Szacunek Dziennikarzom Wyklętym!

 • agak23

  Oceniono 3 razy 3

  Moje dzieci przykleiły na oparciach krzeseł - krzesła były drewniane, więc "zmiękczyły" je.

 • edytkus

  Oceniono 3 razy 3

  Moja kuzynka jako dziecko przykleila sobie podpaske na czoło myśląc że to okład na migrenę. W tamtych czasach podpaski były ogromne, grube na dwa cm!

 • hankam

  Oceniono 2 razy 2

  Nie ma to jak zrobić wiral ośmieszający dziecko.

 • hankam

  Oceniono 4 razy 0

  Czemu dziewczynka nie wie, czym są podpaski? Jeśli nie wie (no dobrze, ma 5 lat, ale moje dziecko wiedziało niewiele później), to mama, zamiast robic uniki, powinna wykorzystać sytuację i córce wytłumaczyć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX