Śmiertelnie niebezpieczne selfie. Ona zrobi wszystko dla zapierającego dech ujęcia [GALERIA]

W porównaniu ze zdjęciami tej dziewczyny standardowe fotki z wakacji są nudne. Mosty, wieże, dachy, rusztowania... Angela udowadnia, że w imię fantastycznej fotografii podejmie każde ryzyko.

Rosjanka Angela Nikolau nie poprzestaje na standardowych selfie z "dziubkiem". Zdjęcia robi sobie na niebotycznych wysokościach. Widoki roztaczające się za jej plecami przyprawiają o dreszcze.

>> Przejdź do galerii >>

 

Na Instagramie Angeli możemy znaleźć nie tylko zdjęcia "z ręki", lecz także profesjonalne fotografie, których autorami są ekstremalni towarzysze Rosjanki. Efekty? Niesamowite i przerażające zarazem.

 

Jakby tego było mało, Nikolau popisuje się na wysokościach także swoimi umiejętnościami gimnastycznymi. Robi rzeczy, na które zwykli śmiertelnicy nie zdecydowaliby się na materacu w sali gimnastycznej.

 

"Żadnych ograniczeń, żadnej kontroli" - takie jest motto odważnej Rosjanki. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 185 tysięcy osób. Dziewczyna wciąż zaskakuje coraz to nowymi pomysłami na nietuzinkowe fotografie.

Kliknijcie TU i zobaczcie galerię ze zdjęciami Angeli. Jak wam się podobają i co o nich sądzicie? Piszcie w komentarzach, jesteśmy ciekawi waszej opinii!

Jechała do Rio po 5 złotych medali. Ta dziewczyna jest niesamowita

Zobacz także:

Więcej o: