Rok szkolny tuż-tuż! Podziel się swoimi przeżyciami. Najlepsze listy nagrodzimy

Rodzice zawsze czują dumę, kiedy ich pociecha po raz pierwszy przekracza próg szkoły. Ta chwila nie tylko wprowadza nowe porządki w życiu całej rodziny - wspólne odrabianie lekcji, zebrania, świętowanie dobrych ocen - lecz także przywołuje wiele wspomnień. Pamiętacie, jak to było, kiedy my szliśmy z tornistrami do podstawówki? Co czujcie, kiedy wasze dzieci wstępują w szeregi uczniów? Podzielcie się z nami swoimi doświadczeniami.

Już za chwilę dzieci usłyszą pierwszy dzwonek i zasiądą w szkolnych ławkach. Ten moment jest szczególnie ważny dla rodziców, których pociechy idą do pierwszej klasy. Ale nie tylko! Początek roku szkolnego budzi wiele wspomnień u każdego. Co pamiętasz ze swoich przygotowań do 1 września? Coś szczególnie cię rozczula, kiedy kupujesz wyprawkę dla dzieci, a może, gdy stoisz wraz z nimi podczas szkolnego apelu? Chętnie poznamy twoją historię!

Napisz do nas list. Nie musi być długi. Ważne, aby przedstawiał twoją historię, przemyślenia, wspomnienia.

Najlepsze listy opublikujemy i nagrodzimy upominkami. Czeka na was osiem wyposażonych piórników od firmy Hama. Listy ślijcie na adres: kobieta@agora.pl. Czekamy na nie do 28.08.2016. do godziny 23.00. W tytule e-maila wpiszcie: LIST DO REDAKCJI.