Matka znalazła tajemnicze pigułki w szufladzie córki. W życiu nie zgadniesz, co to

Odkryłaś w pokoju dziecka podejrzane tabletki? Nie trać zimnej krwi. Może się okazać, że to zupełnie co innego, niż myślisz.

Mama szesnastoletniej Ashley Banks (Stany Zjednoczone) przeżyła trudne chwile. Córka poprosiła, by znalazła w jej pokoju kalkulator. Podczas poszukiwań matka odkryła w szufladzie pociechy kolorowe pigułki nieznanego pochodzenia.

Mama zareagowała od razu - wysłała córce zdjęcie pigułek i kazała jej jak najszybciej wracać. "Ashley Carol, nie będę w naszym domu tolerować narkotyków. Gdy tylko twój tata wróci z Kalifornii, przedyskutujemy, jakie będą tego konsekwencje. Jak na razie masz szlaban i nie będziesz opuszczać domu. Wróć w tej chwili" - napisała.

Reakcja Ashley nie była taka, jakiej można by się spodziewać. Córka zasugerowała, żeby mama włożyła tabletki do wody. Po chwili okazało się, że pigułki to nie psychoaktywne zabronione substancje, tylko... dinozaury! Tabletki pod wpływem wilgoci tracą swój pierwotny kształt i stają się niewinnymi stworkami.

Z kolorowych tabletek powstają... małe dinozaury!Z kolorowych tabletek powstają... małe dinozaury! screen / Tiny Treasures and Toys / Youtube.com

Mama natychmiast zrezygnowała z ukarania córki. "Nieważne. Już nie musisz wracać do domu" - napisała. "Dlaczego, na Boga, je kupiłaś? Myślałam, że masz 16 lat, a nie 7" - dodała. "Nie wiem, po prostu super wyglądały" - odpowiedziała nastolatka.

Całą historię Ashley zrelacjonowała na swoim Twitterze. Zabawna sytuacja zyskała ponad 60 tys. polubień.

To także może cię zainteresować:

Więcej o: