Matka znalazła tajemnicze pigułki w szufladzie córki. W życiu nie zgadniesz, co to

Odkryłaś w pokoju dziecka podejrzane tabletki? Nie trać zimnej krwi. Może się okazać, że to zupełnie co innego, niż myślisz.

Mama szesnastoletniej Ashley Banks (Stany Zjednoczone) przeżyła trudne chwile. Córka poprosiła, by znalazła w jej pokoju kalkulator. Podczas poszukiwań matka odkryła w szufladzie pociechy kolorowe pigułki nieznanego pochodzenia.

Mama zareagowała od razu - wysłała córce zdjęcie pigułek i kazała jej jak najszybciej wracać. "Ashley Carol, nie będę w naszym domu tolerować narkotyków. Gdy tylko twój tata wróci z Kalifornii, przedyskutujemy, jakie będą tego konsekwencje. Jak na razie masz szlaban i nie będziesz opuszczać domu. Wróć w tej chwili" - napisała.

Reakcja Ashley nie była taka, jakiej można by się spodziewać. Córka zasugerowała, żeby mama włożyła tabletki do wody. Po chwili okazało się, że pigułki to nie psychoaktywne zabronione substancje, tylko... dinozaury! Tabletki pod wpływem wilgoci tracą swój pierwotny kształt i stają się niewinnymi stworkami.

Z kolorowych tabletek powstają... małe dinozaury!Z kolorowych tabletek powstają... małe dinozaury! screen / Tiny Treasures and Toys / Youtube.com

Mama natychmiast zrezygnowała z ukarania córki. "Nieważne. Już nie musisz wracać do domu" - napisała. "Dlaczego, na Boga, je kupiłaś? Myślałam, że masz 16 lat, a nie 7" - dodała. "Nie wiem, po prostu super wyglądały" - odpowiedziała nastolatka.

Całą historię Ashley zrelacjonowała na swoim Twitterze. Zabawna sytuacja zyskała ponad 60 tys. polubień.

To także może cię zainteresować:

Więcej o:
Komentarze (17)
Matka znalazła tajemnicze pigułki w szufladzie córki. W życiu nie zgadniesz, co to
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • labandera

  Oceniono 55 razy 55

  Dinozaury?

  Brałem to, jest niezłe ;)

 • part_of_the_game

  Oceniono 50 razy 50

  Dobre tabsy, ze matka zobaczyla dinozaury

 • ob1canob

  Oceniono 26 razy 20

  ***WSTAW DOWOLNY, ZLOSLIWY KOMENTARZ POLITYCZNY***

 • smiki48

  Oceniono 13 razy 9

  kto wymyślił i dopuścił do sprzedaży takie pigułki? Z pewnością znajdzie się parę osób, głównie dzieci lub starszych, które je połkną. A w żołądku tabletki się rozpuszczą i będą dinozaury.

 • wessling

  Oceniono 21 razy 9

  Ale jaja! Coś takiego!No niesamowite! Macie więcej szczegółów? Muszę to śledzić! Ile mają polubień do tej pory? Dinozaury ... hahaha !!! Wspaniaaaaały news! Brawo gazeta!

 • ewa_2015

  Oceniono 4 razy 4

  Dlaczego znowu udostępniacie zdjęcie autorki wpisu? Jakoś wątpię, żebyście zapytali ją o zgodę na udostępnienie wizerunku.

 • no4nwo

  Oceniono 16 razy 4

  Mam nadzieję, że wkrótce nikt nie będzie klikać w te prymitywne, płodzone przez niedorozwinięte ku... pismackie, z dna sracza wyjęte nagłówki.

 • irocx

  Oceniono 2 razy 2

  Fajny pomysł: dragi które dla niepoznaki w wodzie zmieniają się w dinozaury.

 • jaceq

  Oceniono 4 razy 2

  "Co to było?"

  Przeterminowane Mentosy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX