Pierwszy dzień w szkole? Potrafi dać w kość. Mina dziewczynki - bezcenna

Kelly O'Brien zrobiła zdjęcie swojej córki Franky Meyer przed wyjściem do szkoły i po powrocie z niej. Zdjęcie stało się hitem internetowej społeczności za sprawą miny dziewczynki.

Nieważne, ile masz lat. Pierwszy dzień w szkole po wakacjach może być ciężkim doświadczeniem. Dowodzi tego zdjęcie, które zrobiła mama tej 5-latki. Na pierwszym zdjęciu widzimy Franky gotową do stawienia czoła wszelkim zadaniom w przedszkolu. Szeroki uśmiech i ślicznie ułożone włosy pokazują, że dziewczynka jest świetnie przygotowana na nowe doświadczenia.

Mała Franky gotowa na pierwszy dzień w szkoleMała Franky gotowa na pierwszy dzień w szkole Źródło: imgur.com/user/Boobafett13

Drugie zdjęcie przedstawia Franky wysiadającą z autobusu. Widać zmierzwione włosy i grymas na twarzy, na podstawie którego możemy sądzić, że to nie był dobry dzień dla małej dziewczynki.

Mała Franky wysiada z autobusu po pierwszym dniu w szkoleMała Franky wysiada z autobusu po pierwszym dniu w szkole Źródło: imgur.com/user/Boobafett13

 Na szczęście było inaczej:

Ona była szczęśliwa, gdy wychodziła z autobusu. Kamera po prostu złapała ją w momencie tego grymasu. Bardzo się z tego śmiałam. Moja córka ma bardzo bogatą mimikę twarzy, jeśli zbijesz ją z tropu. Bardzo cieszyła się z powrotu i nie mogła się doczekać, aż zobaczy swoich przyjaciół.

Kelly udostępniła zdjęcie na stronie Imgur i społeczność pokochała to zabawne zestawienie przed i po. Tym bardziej, że sami pamiętamy te ciężkie powroty do szkoły po wakacjach. I dalej przeżywamy je po dwutygodniowym urlopie, gdy trzeba wrócić do pracy... Znacie to, prawda?

Zapisz