Ich ostatni wspólny dzień uwieczniła na zdjęciach, potem przyszedł czas rozstania [ZDJĘCIA]

Suczka o imieniu Hannah musiała zostać uśpiona z powodu złego stanu zdrowia. Jej właścicielka postanowiła spędzić z Hannah ostatni dzień i sprawić, aby był wyjątkowy. Ich ostatnie wspólne chwile uwieczniła na zdjęciach.

Właścicielka Hannah zdecydowała się uśpić suczkę z powodu jej fatalnego stanu zdrowia - piesek był już stary i schorowany. Hannah miała problemy z nerkami i z chodzeniem, dokuczały jej drgawki, a podawane lekarstwa już nie działały. Zanim kobieta uśpiła swoją psią towarzyszkę, postanowiła spędzić z nią wspólny dzień. Ich ostatnie chwile uwieczniła na zdjęciach .

Wchodzenie po schodach sprawiało jej trudność. Lekarstwa już nie działałyWchodzenie po schodach sprawiało jej trudność. Lekarstwa już nie działały Fot. screen http://imgur.com/gallery/EfJlq

Schody były dla niej problemem. Wzniesienia były niczym góry. Lekarstwa już jej nie pomagały - możemy przeczytać w opisie zdjęcia.

Tego dnia właścicielka suczki nie żałowała jej dosłownie niczego. Nawet hamburgerów. Zdjęcie opatrzone podpisem: "Ostatnia smakowita przekąska".

Właścicielka nie żałowała swojej suczce ostatniego dnia niczegoWłaścicielka nie żałowała swojej suczce ostatniego dnia niczego Fot. screen http://imgur.com/gallery/EfJlq

Ostatnie zdjęcie jest wzruszające. Właścicielka czule tuli swoją suczkę. To ich ostatnie pożegnanie.

Ostatnie pożegnanieOstatnie pożegnanie Fot. screen http://imgur.com/gallery/EfJlq

Zobacz zdjęcia

Zobacz też:

"Uprawialiśmy ze sobą seks codziennie przez cały rok". Wyniki eksperymentu całkowicie zaskoczyły małżonków

Jej córka nadużywa alkoholu - zrobiła dla niej niezwykły tort urodzinowy

 

Czy sprzątach po swoim psie odchody?