"Jeśli chcesz wyglądać fit i nie jesz, to szkoda twojego czasu". Schudła dopiero, gdy zaczęła jeść więcej

Madalin Frodsham (27, Perth, Australia) jest żywym przykładem na to, że sekretem zdrowej i zgrabnej sylwetki wcale nie są katorżnicze diety. Przeciwnie, odkąd zwiększyła spożycie kalorii, a jej waga wzrosła, kobieta wygląda idealnie.

Zdjęcie, które zamieściła Madalin na swoim Instagramie, wzbudziło ogromne zainteresowanie. Dlaczego? Madalin od zawsze marzyła o zgrabnej figurze. Postanowiła dopiąć swego i w końcu być fit. Zaczęła intensywnie trenować, a żeby przyśpieszyć efekty, treningi połączyła z niskokaloryczną dietą. Niestety, po upływie miesiąca Madalin nie zauważyła żadnych efektów.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Kobieta zwróciła się więc o pomoc do specjalisty od żywienia. Dopiero po konsultacji z dietetykiem Madalin dowiedziała się, gdzie popełniła błąd. Okazało się, że jej organizm nie otrzymywał wystarczająco dużo kalorii i makroelementów. Zła dieta była powodem braku jakichkolwiek rezultatów.

Zmiana diety sprawiła, że Madelin przybrała na masie mięśniowej (zdj. po prawej) i wygląda zachwycająco!Zmiana diety sprawiła, że Madelin przybrała na masie mięśniowej (zdj. po prawej) i wygląda zachwycająco! Fot. www.instagram.com/madalingiorgetta/

Kiedy przyjmowałam 800 kalorii w ciągu dnia, myślałam, że to jest zdrowe (...) A oczekiwanych rezultatów nie było widać. Udałam się do dietetyka. Dowiedziałam się, że muszę nie tylko zwiększyć ilość przyjmowanych kalorii, lecz także pilnować, aby 50 % z nich pochodziło z pełnowartościowych węglowodanów takich jak rośliny strączkowe, warzywa i produkty pełnoziarniste. To właśnie ich potrzebuje organizm do rozwoju.

Madelin nie mogła uwierzyć w to, że aż tak diametralnie musi zmienić swoją dietę.

Byłam w szoku, kiedy dietetyczka powiedziała mi, że muszę zwiększyć dzienne spożycie kalorii w postaci węglowodanów aż o 50%. Przedtem węglowodany stanowiły ok. 10% mojej diety, a efekty były żadne. Byłam pewna, że teraz przytyję.

Odkąd Madelin odżywia się prawidłowo, wygląda rewelacyjnieOdkąd Madelin odżywia się prawidłowo, wygląda rewelacyjnie Fot. www.instagram.com/madalingiorgetta/

Efekty zmiany diety możemy zobaczyć na zdjęciach. Zbilansowane posiłki w połączeniu z treningiem spowodowały, że Madelin osiągnęła swój cel. Jej sylwetka stała się szczupła i seksowna, a ona sama czuje się i wygląda zdrowo. Madelin przyznaje, że na początku było trudno przyzwyczaić się do przyjmowania większej ilości pokarmów.

Pamiętam, że na początku było mi trudno się przyzwyczaić do obfitszego jedzenia. (...) Ale teraz sama widzę efekty.

I dodaje:

Jeżeli chcesz mieć atrakcyjną sylwetkę i nie jesz, to szkoda twojego czasu i wysiłku. Nie osiągniesz żadnych efektów. Nie popełniaj moich błędów. Nie trać swojego czasu na sałatę, kiedy możesz jeść bataty albo naleśniki bananowe. Jedz więcej i bądź fit. To naprawdę działa.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Zobacz też

Ich ostatni wspólny dzień uwieczniła na zdjęciach, potem przyszedł czas pożegnania [ZDJĘCIA]

"Uprawialiśmy ze sobą seks codziennie przez cały rok". Wyniki eksperymentu całkowicie zaskoczyły małżonków

Wampiry energetyczne w twojej diecie. Zdziwisz się!

Czy jesteś zadowolona ze swojej figury?
Więcej o: