Że też nikt na to wcześniej nie wpadł! Ten budzik NAPRAWDĘ cię (p)obudzi

Znasz te poranki, kiedy nie możesz się zwlec z łóżka, mimo że budzik dzwonił już kilkanaście razy? Na rynku pojawił się produkt dla kobiet, który, według twórców, może to zmienić. Jego tajemnicą jest... wbudowany wibrator.

Little Roomster (Kogucik), bo tak nazywa się budzik rozkoszy, wzbudza zainteresowanie na całym świecie. Jest niewielki (mieści się w dłoni) i, jak zapewnia producent, nie poczujesz, że masz go na sobie.

Jak działa Kogucik? Wystarczy umieścić go pod bielizną, ustawić godzinę pobudki, a zamiast głośnego alarmu włączy się subtelny, zmysłowy masaż, który automatycznie zwiększa intensywność wibracji. Na stronie poświęconej produktowi możemy przeczytać:

Budzisz się powoli. Zmysłowo. Z przyjemnością

Budzik rozkoszy dostępny jest w dwóch kolorach: białym i różowym. Do wyboru mamy 27 różnych poziomów intensywności "budzenia". Poza tym budzik-wibrator posiada funkcje: zwykłego alarmu (opcjonalnie), blokady podróżniczej i drzemki. Ładowany jest przez akumulator.

Kogucik stał się tak popularny w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, że wyprzedał się cały jego zapas. Ile kosztuje Kogucik? Około 120 dol., w przeliczeniu na złotówki to ok. 456 zł.

Zobacz też

"Uprawialiśmy ze sobą seks codziennie przez cały rok". Wyniki eksperymentu całkowicie zaskoczyły małżonków

Jej zdjęcia nie pozostawiają złudzeń. Chcesz mieć zgrabną figurę? Zacznij porządnie jeść! [ZDJĘCIA PRZED I PO]

Ich ostatni wspólny dzień uwieczniła na zdjęciach, potem przyszedł czas pożegnania [ZDJĘCIA]

Seks bez zobowiązań emerytów? A dlaczego nie? [Dobry Seks]

Czy chciałabyś mieć Kogucika?
Więcej o: