Różdżka, którą w czarodziejski sposób zapłacisz za zakupy i otworzysz każde drzwi

Niełatwo nas zachwycić, ale ten gadżet jednomyślnie okrzyknęłyśmy hitem! W urocze etui w kształcie różdżki zmieścisz kartę płatniczą, kartę miejską. Możesz także zadać szyku w bibliotece, czytelni i przy parkometrze.

Po czym poznać, że ten produkt także skradnie wasze serce? Duża szansa, że różdżka do płacenia zbliżeniowego trafi w gust osób, które pielęgnują swoją wewnętrzną księżniczkę. Czym to się objawia?

Fot. Archiwum redakcji

Kosmetyki trzymacie w etui w kształcie przekrojonego arbuza (banana, truskawki), lubicie kolorowe smakowe błyszczyki, raz na jakiś czas ozdabiacie paznokcie dżetami lub rysunkiem, nosicie w domu opaskę z uszami kotka, a na telefonie macie ochraniacz w kształcie myszki Minnie.

Macie piżamę z rysunkiem śpiących króliczków oraz różowe puchate kapcie. Nie zapominajmy także o długopisie zakończonym piórem, rowerze z kolorowym koszykiem i spinkach z ozdobnymi wisienkami.

Różdżka, którą można kupić w opisywanym już przez nas serwisie AliExpress, do tanich (jak na ofertę Ali) nie należy. Za zestaw dwóch adapterów zapłacimy prawie 12 dolarów. Naszym zdaniem warto! Różdżka wygląda na porządnie wykonaną, z dobrej jakości materiałów, w ładnych kolorach.

Różdżka do zbliżeniowego płacenia kartąRóżdżka do zbliżeniowego płacenia kartą Fot. AliExpress Fot. AliExpress

Nie znamy się za bardzo na japońskich postaciach anime, ale wygląda na to, że manga "Cardcaptor Sakura" należy do kultowych. Czarodziejskie atrybuty należą do głównej postaci bajki - Sakury Kinomoto.

Jak działa to cudo? Różdżka ma z tyłu kieszonkę, w którą wkładamy kartę. Kiedy przychodzi moment płacenia, wyciągamy różdżkę, zbliżamy ją do terminala, wypowiadamy słowa zaklęcia i gotowe.

Różdżka do płacenia kartą zbliżeniowoRóżdżka do płacenia kartą zbliżeniowo Fot. Archiwum redakcji Fot. Archiwum redakcji

Pamiętajcie jednak, że nie będzie magii bez środków na koncie. Transakcje powyżej określonej kwoty będzie trzeba wspomóc wstukaniem sekretnego numeru. Magia magią, ale banki sobie.

Zobacz wideo