Zbyt seksowne kształty jak na nauczycielkę? To zdjęcie wywołało lawinę komentarzy internautów

Seksowne krągłości tej nauczycielki stały się przedmiotem dyskusji wśród internautów. Czy wygląda na tyle odpowiednio, aby uczyć dzieci w szkole?

Patrice "Tricey" Brown jest nauczycielką w szkole podstawowej. Jej zdjęcia wywołały w sieci burzę. Użytkownik OXTAIL GAWD udostępnił na swoim profilu jej zdjęcie i podpisał je "Moja nauczycielka przyszła do szkoły tak ubrana. Bawię się z nią w dom". Dla wyjaśnienia sytuacji - nie jest to jej uczeń, a jedynie mężczyzna, który zauważył fakt, że jest bardzo seksowną nauczycielką.

Patrice ma bujne kształty, które często podkreśla dość obcisłymi sukienkami. Internauci zastanawiają się, czy nie wygląda zbyt seksownie jak na nauczycielkę i czy nie za bardzo podkreśla swoje kształty. A może to jej ubrania są niestosowne?

Zdania są podzielone, choć znaczna część użytkowników staje w obronie młodej dziewczyny. Twierdzą, że Brown jest po prostu piękną kobietą i nieważne, co by założyła, jej obfite kształty pozostaną ponętne i trudne do ukrycia. Fakt, że jest nauczycielką, nie znaczy, że nie powinna ubierać się w ten sposób. Zdaniem wielu wygląda bardzo schludnie i ubiera się odpowiednio do wykonywanego zawodu.

Nawet jeżeli ta hot nauczycielka założyłaby głupią garsonkę, nic by to nie zmieniło, bo ma krągły tyłek. Coś co wszyscy powinniśmy zrobić, to przestać być tak zacięci.
To bardzo niegrzeczne, jak wszyscy wjeżdżamy na tę nauczycielkę. Naprawdę. Wyluzujmy.

Jesteśmy bardzo ciekawi waszego zdania. Komentujcie.

Więcej o: