Postawił jej drinka, a potem zażądał... zwrotu pieniędzy. Dziewczyna sprytnie wybrnęła z sytuacji

Wyobraź sobie sytuację, w której mężczyzna zaprasza kobietę na drinka, prosi o jej numer telefonu, a po kilku tygodniach wysyła wiadomość z prośbą o zwrot pieniędzy... Myślisz, że to niemożliwe? A jednak! Ta dziewczyna świetnie z tego wybrnęła.

Abby Fenton (18 lat, Anglia) razem ze swoją koleżanką bawiła się w klubie. Podczas imprezy do Abby przysiadł się mężczyzna i zaproponował, że postawi jej drinka. Dziewczyna się zgodziła. Przed wyjściem Abby podała szarmanckiemu mężczyźnie swój numer telefonu.

AbbyAbby Fot. screen facebook.com/abby.fenton.336

To, co stało się potem, wprawiło Abby w osłupienie. Po upływie kilku tygodni dziewczyna dostała wiadomość od nieznajomego... Okazało się, że był to mężczyzna z klubu, który zaprosił Abby na drinka. Treść wiadomości tak bardzo ją zaskoczyła, że postanowiła się nią podzielić w mediach społecznościowych i dać nauczkę jej autorowi.

Mężczyzna napisał:

Hej, mam nadzieję, że mnie nie zapomniałaś, skarbie. Czy mogłabyś mi przelać 6,5 funta (ok. 32 zł)?

Na co Abby odpisała:

Kim jesteś hahaha

Mężczyzna z klubu:

Jestem Liam. Parę tygodni temu kupiłem ci drinka w klubie. Możesz mi zwrócić za niego pieniądze? Dam ci swój numer konta. Dzięki

Abby:

Nie ma problemu. Jakie są twoje dane do przelewu?

Kopia rozmowy z Liamem, którą udostępniła na Twitterze, wywołała lawinę krytycznych komentarzy wobec jego zachowania. "Hahaha, nie wierzę, który facet tak robi?" - możemy przeczytać. Ktoś inny napisał "Nigdy nie zapytałabym o tak błahą rzecz, co za bezczelność i brak wychowania. Co się stało z tymi facetami?".

Ale to nie wszystko. Abby zrobiła sondę, w której pyta internautów: "Czy powinnam zwrócić pieniądze za drinka?". Wyniki sondy nie pozostawiają złudzeń.

Aż 83 proc. głosujących stwierdziło, że Abby nie powinna oddawać pieniędzy. 17 proc. było przeciwnego zdania. Bez względu na wyniki sondy dziewczyna zwróciła pieniądze za drinka.

Zobacz też:

"Uprawialiśmy ze sobą seks codziennie przez cały rok". Wyniki eksperymentu całkowicie zaskoczyły małżonków

Jej zdjęcia nie pozostawiają złudzeń. Chcesz mieć zgrabną figurę? Zacznij porządnie jeść! [ZDJĘCIA PRZED I PO]

Czy polscy mężczyźni są szarmanccy?