Zdjęcia zrobione dla żartów? Niestety nie. Zmaga się z ciężką chorobą i chce przekazać ważną wiadomość

Zmaga się z ciężką chorobą - jednym z objawów jest zarost na twarzy. Udostępniła swoje zdjęcie na Facebooku, którym udowadnia swoją siłę i wolę walki.

Tina-Marie Beznec jest blogerką z Perth (Australia). Na swoim fanpage'u na Facebooku udostępniła zdjęcie, żeby opowiedzieć o życiu z zespołem policystycznych jajników. Odważna 26-latka pokazuje swój codzienny rytuał, jakim jest golenie twarzy, aby zwrócić uwagę innych na to zaburzenie, które dotyka 1/10 kobiet na świecie.

Mam zespół policystycznych jajników. Podobnie jak depresję, lęk, niepłodność, przyrost masy ciała, brak równowagi hormonalnej, wzdęcia, bóle brzucha, trądzik, torbiele, zwiększone ryzyko wystąpienia nowotworów i wszystko inne. I jak wiele kobiet muszę zmagać się z zarostem na twarzy.

Blogerka liczy na to, że z jej pomocą więcej kobiet dowie się o schorzeniu i prędzej będzie mogło zdiagnozować chorobę, żeby zacząć szybciej sobie z nią radzić. Co więcej, ma nadzieję, że ludzie dzięki jej wyznaniu przestaną oceniać innych po okładce i bezpodstawnie wydawać swoje sądy o czyimś życiu jedynie na podstawie wyglądu.

Od 2013 roku prowadzi własny fanpage na Facebooku, na którym pokazuje swoją drogę do idealnej sylwetki. Osiągnęła ją za pomocą zdrowego odżywiania i regularnych ćwiczeń. Prawidłowa diagnoza została postawiona dopiero w kwietniu 2016 roku! Wcześniej wydała tysiące na badania, które nie miały związku z jej chorobą. Teraz w końcu może zacząć żyć normalnie i leczyć się w odpowiedni sposób.

Możemy być owłosione jak mężczyźni i mieć szalejące hormony, ale zawsze będziemy królowymi.

Sabotażyści odchudzania. Dlaczego diety często nie działają? 6 głównych przyczyn