Odwołała ślub z powodu psa. Słowa narzeczonego przekreśliły ten związek

Gdy Karishma Walia odkryła, że jej narzeczony nie chce, aby w ich życiu był pies, zdecydowała się na radykalne kroki.

Jakiś czas temu świat usłyszał o indyjskiej dziewczynie, dla której ważniejsza od człowieka była miłość do psa. Jej chłopak oznajmił, że zanim się pobiorą, powinna zrobić coś ze zwierzęciem. Nie chciał go w ich życiu, nie podobała mu się perspektywa tego, że spałby z nimi i kręcił się po ich domu. Dla Walii nie było innego rozwiązania jak tylko zerwanie z narzeczonym.

Dziewczyna kocha swojego psa i nie jest w stanie spędzić reszty życia z osobą, która nie akceptuje jej miłości do zwierząt. Karishma umieściła całą rozmowę na Facebooku i od tego momentu internauci udostępniali ją dalej, okazując jej wsparcie w podjętej decyzji.

W rozmowie ze swoim chłopakiem Walia napisała:

Posiadanie psa nie jest czymś tymczasowym i nie mam zamiaru porzucać go dla kogokolwiek!

Nie odbyło się bez presji rodziny, która uważała, że jej narzeczony jest fantastycznym kandydatem na męża i świetnie do siebie pasują. Dziewczyna nie jest co do tego przekonana - w końcu nie zgadzają się w podstawowej kwestii, a chłopak każe wybierać pomiędzy nim a psem. Narzeczony starał się ją przekonać i wpłynąć na jej decyzję. Nie mógł znieść myśli, że zwierzę jest dla dziewczyny najważniejsze.

Dla niej wybór był oczywisty. Czy zgadzacie się z decyzją Karishma'y?

ZOBACZ TAKŻE:

Zbyt seksi kształty jak na nauczycielkę? To zdjęcie wywołało lawinę komentarzy internautów

Jedziesz na wakacje? Nie chwal się na Facebooku! 8 rzeczy, które pomogą uniknąć włamania

Jak czyścić meble z sierści psa lub kota? Najlepsze porady

Więcej o: