Ta dziewczynka usłyszała głos swojej mamy pierwszy raz w życiu. Jej reakcja [WIDEO]

Od dziecka czytała mamie z ruchu warg. Z każdym rokiem słyszała coraz gorzej. W końcu przeszła zabieg wszczepienia implantu ślimakowego.

Problemy ze słuchem 14-letnia Breanna miała od urodzenia i z każdym rokiem było tylko gorzej. Od ponad 10 lat prawie nie słyszała głosu swojej mamy. Dlatego tak wielkim wydarzeniem był moment, w którym odzyskała słuch dzięki wszczepieniu implantu ślimakowego.

 

Jej reakcję nagrała Melissa, matka dziewczynki. Kiedy technik włączyła urządzenie, pierwszym dźwiękiem, który usłyszała Breanna, był głos kobiety siedzącej przy biurku. Za chwilę odezwała się jej mama. Zapytała, czy córka ją słyszy. Odpowiedziała, że tak i zaczęła się śmiać. Z każdym kolejnym słowem Melissy śmiech dziewczynki zmieniał się w płacz ze szczęścia i wzruszenia.

Implant został wszczepiony w Centrum Słuchu i Mowy w Houston. Rzecznik Centrum w wywiadzie dla Littlethings.com powiedział:

Breanna jest naszą pacjentką od najmłodszych lat, gdy zaczęła mieć problemy z rozumieniem, co ludzie chcą jej powiedzieć. Kiedy usłyszała głos swojej mamy, który nie był stłumiony, tylko w końcu wyraźny... To był bardzo wzruszający moment.

Piękna chwila, którą chcemy się z wami podzielić. Życzymy mamie i córce wszystkiego najlepszego.

ZOBACZ TAKŻE:

Niepełnosprawny kasjer w Tesco zgniótł jej chleb. Napisała do jego szefa

Kapusta ma tyle samo witaminy C, co cytrusy! Samo zdrowie

Zapisz

Więcej o: