Internauci zmieszali tę parę z błotem, bo stwierdzili, że ona jest dla niego zbyt atrakcyjna

Ashley i Christopher (Columbus, USA) są parą od ponad trzech lat. Kiedy Ashley zamieściła na Facebooku swoje zdjęcie z Christopherem, internauci w niewybrednych słowach skomentowali ich związek. Nie mogli też uwierzyć, jak tak piękna dziewczyna może spotykać się z "grubasem".

Zdjęcie zostało zrobione podczas wesela kuzynki Ashley. Kiedy panna młoda tradycyjnie rzuciła bukiet kwiatów za siebie, osobą, która go złapała, była właśnie Ashley. Dziewczyna postanowiła uwiecznić ten wyjątkowy moment. Zrobiła zdjęcie ze swoim chłopakiem Christopherem i udostępniła fotografię w mediach społecznościowych.

Kiedy internauci zobaczyli zdjęcie, nie pozostawili suchej nitki na Christopherze. Napisali pełno niegrzecznych i chamskich komentarzy dotyczących wyglądu i wagi chłopaka.

Ten grubas powinien skakać z radości, że taka dziewczyna w ogóle zwróciła na niego uwagę
Gdybym był na miejscu tego grubasa, nie czekałbym ani chwili i się z nią ożenił, póki się ze mną spotyka

Ashley i ChristopherAshley i Christopher Fot. screen facebook.com/ash157

Ashley była zdumiona taką liczbą obraźliwych komentarzy dotyczących jej związku i słowną agresją skierowaną wobec swojego ukochanego. Postanowiła na nie zdecydowanie odpowiedzieć.

(...) Jestem zaskoczona tym, jacy ludzie są powierzchowni w swoich ocenach wobec innych. Chcę wam powiedzieć, że bycie z Christopherem jest dla mnie jak wygrana w totka. Christopher, wbrew wydumanym ideałom, nie ma stalowych mięśni ani sześciopaku na brzuchu. Ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie, jeśli chodzi o osobę, z którą chce się spędzić resztę życia? Christopher jest troskliwy i cierpliwy, każdego dnia pokazuje, jak bardzo mnie kocha. To mój najlepszy przyjaciel. Kocham go (...)

I dodaje:

(...) Ja i Christopher tworzymy wspaniały zespół. Nie przejmujemy się obraźliwymi komentarzami, odcinamy się od nich i ich zawistnych autorów.

Para jest już zaręczona.

Zobacz też:

Wielki gest przypadkowego przechodnia odmienił życie ciężko pracującego 89-letniego pana

Żeby zebrać pieniądze na wymarzony dom, 8-latek założył własną cukiernię. Takie dziecko to skarb!