Lekarz powiedział, że zostały mu 3 miesiące życia. 10 miesięcy później zmienił się nie do poznania [PRZED I PO]

Wiele zmian, które widzimy w Internecie, dotyczy kobiet. Makijażowe triki, nowe fryzury, treningowe metamorfozy, a co za tym idzie - piękna sylwetka. Ten mężczyzna wywrócił swoje życie do góry nogami. Efekt jest zdumiewający.

Ross Gardener ważył prawie 200 kilogramów! Gdy 11 lat temu na lotnisku musiał kupić dwa miejsca w samolocie, coś go tknęło i poprosił lekarza o pomoc. Dostał wyrok - 3 miesiące życia, jeżeli nic ze sobą nie zrobi. To był początek zmian, które towarzyszą mu do dziś.

 

Wziął wolne w pracy. Udał się do behawiorysty, który pomógł mu zerwać z dawnymi nałogami, a w tym z najważniejszym - obżarstwem. Wynajął trenera personalnego i rozpoczął intensywne treningi na siłowni po 6 razy w tygodniu. Zmienił swoje nawyki żywieniowe i w ciągu 10 miesięcy zrzucił w naturalny sposób połowę swojej wagi.

Opowiedział swoją historię w programie Steviego Harveya, który był pod ogromnym wrażeniem zmiany, jaką przeszedł Ross. Nie tylko zresztą on. Gdy Ross zdjął koszulkę, kobiety na widowni nagrodziły go głośnym piskiem i gromkimi brawami. Przyznajcie - wygląda świetnie! Podziwiamy Gardenera za wytrwałość w dążeniu do celu i konsekwentność, a wy?

ZOBACZ TAKŻE:

Jego żona cierpi na depresję, więc wypisał na lustrze 15 powodów, dla których ją kocha

Internauci nie pozostawili na tej parze suchej nitki, bo stwierdzili, że ona jest dla niego zbyt atrakcyjna

 

Więcej o: