Rodzina sprawiła temu starszemu mężczyźnie prezent, o którym marzył od lat i wręczyli go na imprezie urodzinowej wnuczki! Jego reakcja... [WIDEO]

Kilkanaście lat temu, senior zwany przez swoją rodzinę Pop Popem, zakochał się w jednym z modeli Mercedesa o brązowym odcieniu. O wielkim marzeniu wiedziała cała rodzina. Po kilkunastu latach pojawiła się możliwość, aby sprezentować mu dokładnie ten samochód, o którym mówił od lat.

Sprawcą całego wydarzenia była córka seniora rodziny. Gdy dowiedziała się od przyjaciela, że może on zdobyć auto marzeń ojca, nie zastanawiała się ani chwili i kazała sprowadzić dla niego samochód. Kobieta nie mogła się doczekać chwili, w której Pop Pop zobaczy samochód.

 

Postanowiła nie czekać do jego urodzin i wręczyć mu kluczyki podczas imprezy urodzinowej swojej córki, gdy zjedzie się cała rodzina. I tak też się stało. Dziadek nie mógł uwierzyć własnym oczom. Z początku myślał, że to prezent dla wnuczki. Szybko został wyprowadzony z błędu.

Radości nie było końca. Nie mógł przestać się śmiać, nie ukrywał zachwytu i łez wzruszenia. Czuł się nieswojo z tym, że na urodzinach wnuczki cała uwaga skupiła się na nim. Sama solenizantka nie miała tego nikomu za złe. Cieszyła się razem ze swoim dziadkiem. Ten filmik przypomina nam, że nigdy nie jest za późno na to, żeby spełnić swoje bądź czyjeś marzenia.

 

Zapisz

Więcej o: