Ta seniorka cię zaskoczy! Ma 90 lat, a do pracy jeździ rowerem. Codziennie pokonuje dystans prawie 30 km [WIDEO]

Tej starszej pani formy może pozazdrościć większość nastolatków! Pokonuje tysiące kilometrów na rowerze i nie wyobraża sobie bez niego życia - dzięki niemu jest w stanie pracować.

Miejsce starszych ludzi jest w domu seniora? Nic z tych rzeczy. Ta starsza pani obala ten stereotyp. Nazywa się Elena Galvez, ma 90 lat, mieszka w Chile. Pani Elena od ponad 43 lat każdego dnia pokonuje blisko 30 km na rowerze, żeby dotrzeć do pracy.

Elena GalvezElena Galvez Fot. screen facebook.com/littlethingscom/videos

Seniorka handluje w różnych miastach świeżymi jajkami prosto ze swojej zagrody. W ciągu tygodnia 90-letnia kobieta przejeżdża na rowerze prawie 150 km, co daje ok. 7200 km na rok!

Dziarska staruszka mieszka sama. Samodzielnie prowadzi małą kurzą fermę, z której się utrzymuje. Jej rower jest na wagę złota. Gdyby nie on, seniorka nie byłaby w stanie pracować.

Kiedyś poszłam sprzedawać jajka na piechotę. Bardzo bolały mnie stopy. Ale kiedy mam swój rower, w ogóle nie czuję zmęczenia. Rower to moje życie.

Pani Elena przez 43 lata tylko do pracy przejechała ok. 296 tys. km! Trudno się dziwić, że staruszka jest w tak świetnej formie.

Zobacz też

Internauci nie pozostawili na tej parze suchej nitki, bo stwierdzili, że ona jest dla niego zbyt atrakcyjna

Wielki gest przypadkowego przechodnia odmienił życie ciężko pracującego 89-letniego pana