To urocze zdjęcie pokochały tysiące osób. Wszystko przez to, co robi ten mężczyzna [ZDJĘCIE]

Amy Pennington na swoim Twitterze zamieściła zdjęcie swoich dziadków, którzy udowadniają, że miłość istnieje i może trwać latami.

Wnuczka Amy, która nazywa siebie profesjonalnym widzem Netflixa (amerykańska platforma, która oferuje możliwość oglądania wielu znanych seriali), zapostowała zdjęcie, a dokładnie selfie zrobione przez babcię, w momencie gdy dziadek układa jej włosy. Wszystko przez niedawno przebytą operację nadgarstka.

W czasach, gdy każdy celebrycki ślub jest nazywany "ślubem roku", a każdy huczny rozwód "rozwodem dekady", mamy przyjemność pokazać wam zupełnie przyziemną parę starszych osób, którzy jednym zdjęciem przywrócili naszą wiarę w prawdziwą miłość. Taką, o której nie trzeba nawet mówić głośno, a można wyrazić gestem i czułością względem ukochanej osoby. Zdjęcie osiągnęło prawie 200 tys. polubień, 100 tys. udostępnień i niekończącą się ilość komentarzy:

 Och, moje serduszko! To mnie uszczęśliwia!
Nie wiem, co jest słodsze, dziadek układający jej włosy, czy babcia robiąca selfie.

Gdy zdjęcie stało się hitem w sieci, Amy skomentowała popularność dziadków.

Moja babcia będzie nieszczęśliwa, gdy dowie się, że jej zdjęcie w garderobie, bez makijażu, stało się popularne na Twitterze.

 

Więcej o: