Zgrabne modelki? Bynajmniej! Wiemy, jaki typ kobiecej figury pociąga facetów! [ZDJĘCIA]

Będziesz zaskoczona. Według badań mężczyźni wcale nie pragną kobiet o figurze modelek rodem z pokazów bielizny aniołków Victoria's Secret. Obok jakiej sylwetki żaden mężczyzna nie przejdzie obojętnie?

Na podstawie obserwacji i badań na to pytanie odpowiadają naukowcy z University of Texas. Według nich idealna kobieca sylwetka to figura plus size, bez ingerencji plastycznych. Właśnie taki typ figury ma brytyjska modelka i aktorka Kelly Brook, której wymiary (99-63-91, wzrost 168 cm) i proporcje ciała najbardziej działają na płeć przeciwną. W badaniu wzięto pod uwagę wymiary ciała, wzrost, wagę, kształt twarzy i długość włosów. Na podstawie tych danych obliczono najbardziej pożądany typ kobiecej figury.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Jak zmierzyć idealne ciało? Obwód talii powinien wynosić 2/3 obwodu klatki piersiowej, a biodra powinny mieć obwód nieco mniejszy od wymiarów w biuście. Figura Kelly Brook idealnie wpisuje się powyższy kanon kobiecego piękna. Jak się okazuje, jej ciało - według naukowców i mężczyzn - jest perfekcyjne.

ZOBACZ ZDJĘCIA

To też może cię zainteresować

"Uprawialiśmy ze sobą seks codziennie przez cały rok". Wyniki eksperymentu całkowicie zaskoczyły małżonków

3 minuty, dzięki którym twój brzuch będzie superpłaski, a ty poczujesz się pewniejsza siebie i seksowna [WIDEO]

Więcej o: