Za karę ogoliła jej głowę maszynką. Wstrząsające nagranie [WIDEO]

Tak niezwykle brutalna kara została wymierzona najprawdopodobniej dlatego, że dziewczyna wyśmiewała się z chorej na raka koleżanki, która w wyniku choroby wyłysiała.

Szokujące nagranie przedstawia moment, w którym kobieta goli głowę dziewczynie. To kara za możliwe znęcanie się nad chorą na raka dziewczyną. Na nagraniu widać, jak kobieta (prawdopodobnie matka) trzyma za włosy klęczącą przed nią dziewczynę i goli jej włosy maszynką. Dziewczyna płacze i rozdzierająco krzyczy, zasłaniając twarz.

 

Nagranie pozostawia jednak wiele wątpliwości. Według "Daily Mail" do końca nie wiadomo, czy kobieta, która goli głowę dziewczynie, jest jej matką. Nie mamy też pewności, że samosąd na dziewczynie jest rzeczywiście spowodowany jej wyśmiewaniem się z chorej koleżanki.

Na nagraniu kobiety rozmawiają po portugalsku, ale kraj, w którym nagrano filmik, jest nieznany. Komentarze internautów pod materiałem nie pozostawiają złudzeń - taki sposób kary jest niedopuszczalny bez względu na powagę przewinienia.

"To nie powinno mieć miejsca" - możemy przeczytać. Inny oburzony internauta napisał: "Wszystko zawsze zaczyna się w domu. Rodzice powinni przestać upubliczniać w Internecie, jak poniżają swoje dzieci. To powinno być karane!".

Zobacz też:

Horror: kupiła banany z kokonem pełnym jadowitych pająków, które rozpełzły się po jej domu

Choroba pozbawiła ją wszystkich kończyn. Pomimo tego pracuje jako profesjonalna wizażystka [ZDJĘCIA]

Więcej o: