Były chłopak odgryzł jej nos! Przeszła operację plastyczną. Efekt jest oszałamiający

Po brutalnym ataku agresji na oczach kamer poddała się zabiegom, które odmieniły jej życie.

Pewnego dnia chłopak Michele Messer poprosił ją o rozmowę. Czekał w samochodzie. Gdy tylko usiadła obok, rzucił się na nią. W ostatnim przebłysku świadomości poczuła zęby na swoim nosie. Gdy oprzytomniała, zapytała chłopaka, co się stało. Odpowiedział ze spokojem w głosie, że odgryzł jej nos. Cudem udało jej się wydostać z samochodu. Zadzwoniła na policję, chłopak został aresztowany.

Jedynym wyjściem była operacja plastyczna nosa. Doktor Andrew Ordon i Ritu Chopra podjęli się wyzwania. Pierwszy etap polegał na przywróceniu funkcji nosa i umożliwieniu swobodnego oddychania. Lekarze wycięli część skóry z czoła i umieścili ją na nosie. 3 miesiące później Michele przeszła drugą operację, która miała nadać zdeformowanym obszarom twarzy odpowiedni kształt.

Zdjęcie przed i po operacji plastycznej nosaZdjęcie przed i po operacji plastycznej nosa Źródło: youtube.com/The Doctors

Jestem bardzo wdzięczna za poczucie bezpieczeństwa i ciepło, które dostałam od lekarzy. To bardzo dużo dla mnie znaczy.

Michele wzięła udział w amerykańskim programie "The Doctors", gdzie opowiedziała swoją historię i na oczach kamer poddała się operacjom plastycznym. Widownia była zachwycona jej nowym wyglądem oraz umiejętnościami lekarzy, dzięki którym Michele odzyskała piękno i pewność siebie.

Więcej o: