Straciła syna w tragicznych okolicznościach. Po 4 latach na nowo mogła usłyszeć bicie serca swojego dziecka

4 lata temu Dawn Grace (Kentucky, USA) przeżyła piekło - jej 14-letni syn Calen przez przypadek śmiertelnie postrzelił się w głowę.

Chłopiec nie miał żadnych szans na przeżycie, ale kiedy jego mama przyjechała do szpitala, jeszcze oddychał. Jego odejście było tylko kwestią godzin. Po śmierci syna zrozpaczona matka wróciła do domu, żeby odpocząć. Przyśnił się jej Calen. Właśnie wtedy kobieta podjęła decyzję, która miała wpływ na los innych. Postanowiła, że serce jej zmarłego syna uratuje czyjeś życie.

Calen zmarł w wyniku tragicznego wypadkuCalen zmarł w wyniku tragicznego wypadku Fot. screen youtube.com/watch?v=aeKTCXdIQQE

Jej dar dał drugą szansę 55-letniemu Joe Hansenowi. Po czterech latach Dawn odwiedziła mężczyznę, żeby usłyszeć jeszcze raz bicie serca tragicznie zmarłego Calena. Podczas spotkania wzruszona Dawn przyłożyła ucho do klatki piersiowej pana Hansena - tam, gdzie serce jej syna znalazło nowy dom.

Pan Hansen każdego dnia myśli o Calenie i jego matcePan Hansen każdego dnia myśli o Calenie i jego matce Fot. screen youtube.com/watch?v=aeKTCXdIQQE

Bezcenny dar, którym Dawn obdarowała pana Hansena, uratował mężczyźnie życie. Bez przeszczepu czekała go śmierć - był w ostatnim stadium niewydolności serca, na którą cierpiał od dziecka. Teraz ma się dobrze. W swoim portfelu nosi zdjęcie Calena, każdego dnia myśli o nim i jego matce. Tym dwojgu zawdzięcza drugie życie.

Zobacz też

Choroba pozbawiła ją wszystkich kończyn. Pomimo tego pracuje jako profesjonalna wizażystka [ZDJĘCIA]

Horror: kupiła banany z kokonem pełnym jadowitych pająków, które rozpełzły się po jej domu

Nauczycielka dowiedziała się, że jej uczennica potrzebuje przeszczepu. Zrobiła dla niej niewiarygodną rzecz

Więcej o: