"Za to, co zrobiłaś, nie zasługujesz na szacunek". Po tych słowach oblał kobietę napojem. Wszyscy bili mu brawo [WIDEO]

"Jesteś wystarczająco spasiony, idź stąd (...) i zamów sobie sałatkę!" usłyszał klient McDonald's od dwóch kobiet. Wtedy obcy mężczyzna stanął w obronie poniżanego chłopaka. Całe zajście było prowokacją odegraną przez aktorów, która miała sprawdzić, czy ktokolwiek zareaguje na słowną agresję.

Wszystko zostało zarejestrowane ukrytą kamerą. Dwie młode kobiety (aktorki) czekające w kolejce do kasy przypuściły słowny atak na stojącego obok chłopaka (również aktora). Dziewczyny zwyzywały go od odrażających grubasów i kazały mu wynosić się z kolejki, bo "jest wystarczająco tłusty". Poradziły mu również, że jeżeli chce coś zjeść, niech zamówi sobie sałatkę. Jako jedyny w obronie chłopaka stanął obcy mężczyzna. Tak zdecydowanej reakcji z jego strony nie spodziewał się nikt.

 

Obcy mężczyzna podszedł do kobiet i zapytał, czemu się tak zachowują. W odpowiedzi usłyszał, żeby spojrzał, jak gruby jest chłopak. Bez chwili namysłu mężczyzna podciągnął koszulkę i pokazał, że on też ma wystający brzuch i zapytał kobiet, co z tego. Jedna z nich odpowiedziała: "(...) w takim razie też nie powinieneś tutaj jeść, jesteś obrzydliwy jak on". Riposta mężczyzny była krótka, powiedział "Jak śmiecie?! Jak śmiecie?! Za to, co powiedziałaś, nie zasługujesz na szacunek" i wylał na głowę jednej z kobiet napój. Jego reakcja spotkała się z oklaskami i gratulacjami świadków wydarzenia.

Prowokacyjne nagranie ma już ponad rok, ale dopiero teraz zdobyło popularność w mediach społecznościowych. Powstało dawno, ale problem bierności wobec ludzkiej krzywdy (i nie tylko) jest wciąż aktualny i dotyczy każdego z nas.

Zobacz też

Jej syn zmarł w tragicznych okolicznościach. Po 4 latach matka znowu usłyszała bicie jego serca

To, jak zachowała się wobec kobiety z autyzmem, przywraca wiarę w ludzi

Wampiry energetyczne w twojej diecie. Zdziwisz się!

Więcej o: