"Wystarczy, że dziewczyna ma ochotę. Zgłosi się od razu kilku facetów". Nastolatki o seksie z kilkoma partnerami

Kto częściej uprawia seks bez zobowiązań? Czy łatwo znaleźć partnera na jedną noc? Z tymi i innymi pytaniami zmierzyli się #Bezwstydni, czyli Magda, Gabi, Krzysiek, Jędrek i Patrycja, którzy bez wstydu i skrępowania rozmawiają o seksie, związkach, miłości i problemach nastolatków.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

W najnowszym odcinku #Bezwstydni poruszyli temat przypadkowego seksu z różnymi partnerami. Okazuje się, że stereotypy są obecne także wśród młodych ludzi. Chłopcy uważają, że na seks bez zobowiązań mają przyzwolenie tylko panowie. Krzysiek mówi wprost: "Kobiecie po prostu nie wypada".

 

Jędrek zwraca uwagę jeszcze na coś innego. Jego zdaniem kobiety znacznie łatwiej znajdują partnerów: "Wystarczy, że dziewczyna da znać, że ma ochotę na seks. Zgłosi się od razu kilku facetów. Dziewczyna nie musi się wysilać. Wystarczy, że chce. Kobiety mają łatwiej".

Z tym stwierdzeniem zgadza się nawet Patrycja: "Zgadzam się. Przepraszam, dziewczyny! Jednak to jest prawda. O dziewczynę jest większa rywalizacja".

Z tym stereotypem zacięcie walczy Gabi: "Trzeba starać się traktować ludzi równo i nie oceniać ich tylko ze względu na płeć".

Jak więc powinni zachowywać się młodzi ludzie? #Bezwstydni dzielą się spostrzeżeniami!

Chcecie dowiedzieć się, co młodzi ludzie myślą na temat seksu? Dołączcie do #bezwstydnych!

Więcej o: