Czary? Magia? Nie! To nowe wyzwanie selfie. Przybij sobie piątkę i zrób zdjęcie - jednocześnie [ZDJĘCIA]

Czy poświęcisz swój telefon dla tego selfie?

Przybij sobie piątkę i zrób jednocześnie zdjęcie, czyli nowe wyzwanie Internetu.
A wszystko zaczęło się od zdjęcia Setha Schneidera zamieszczonego na Twitterze, które zostało udostępnione ponad 170 tysięcy razy przez innych użytkowników serwisu i rozpoczęło prawdziwą internetową wojnę na zdjęcia.

Masz pomysł na to, jak wykonać to zdjęcie? Podpowiadamy... Samowyzwalaczem. Ale czy warto ryzykować uszkodzeniem telefonu? Spokojnie, na to internauci też już znaleźli sposób - wystarczy podłożyć poduszkę.

To wyzwanie zdjęciowe przypomina nam inne, które było bardzo popularne w sieci. Nazywało się planking. Na czym polegało? To zabawa polegająca na kładzeniu się w miejscu publicznym, na brzuchu, twarzą w dół i z rękami wyciągniętymi wzdłuż ciała, a następnie fotografowaniu się w takiej pozycji. Nazwa planking (od angielskiego słowa plank – „deska”, dosłownie – „deskowanie”, „udawanie deski”) powstała w Australii.

Świat Internetu nie przestaje nas zaskakiwać... Ale czy to źle? Nam wydaje się, że wręcz przeciwnie. Głupie czy nie, trzeba przyznać, że kreatywność ludzi nie zna granic. Tak długo, jak nikomu nie dzieje się krzywda, zawsze można się uśmiechnąć w gorszy dzień.

Więcej o: