Uwielbiamy lifehacki, ale w tym wideo kogoś poniosła fantazja. Przesada?

Jakie zastosowanie może mieć prezerwatywa oprócz tego, do którego została stworzona? W tym wideo znajdziesz kilka dość zaskakujących pomysłów.

Lifehack

Zacznijmy od krótkiego wyjaśnienia, czym jest lifehack. Wikipedia tłumaczy to następująco:

Ogólna nazwa sposobów i trików używanych do ułatwiania sobie życia.

Uwielbiamy je nagrywać dla was. Pamiętacie ten o skarpetkach czy o tym, jak szybko zawiązać krawat? Faktycznie, niektóre sposoby są genialne. Ale prezerwatywa? W jaki sposób może ułatwić nam życie? Nie myślimy oczywiście o zabezpieczeniu przed niechcianą ciążą czy chorobami przenoszonymi drogą płciową. Otóż okazuje się, że można wykorzystać ją jeszcze na kilkanaście innych sposobów.

Co możesz zrobić z prezerwatywą?

Dzięki gumce zabezpieczysz komórkę przed zalaniem, stworzysz uchwyt do telefonu, zrobisz gumkę recepturkę, pojemnik na żywność, przenośną toaletę, skarpetki antypoślizgowe, zimny okład na stłuczenia, wodoodporny bandaż, rozpałkę, a także wypolerujesz buty... Fakt, są z pewnością ludzie, którzy mają ją zawsze przy sobie.

Czy to ma sens?

Filmik cieszy się ogromną popularnością - 50 milionów wyświetleń to niesamowity wynik. My mamy wiele wątpliwości. Prezerwatywa wydziela dość specyficzny zapach, dlatego wkładanie do niej żywności to chyba nie najlepszy pomysł. Przenośna toaleta - ciężko odmówić kreatywności, ale my tego nie kupujemy, tak jak i skarpetek antypoślizgowych.

Wyczyścić buty i rozpalić ognisko można w prostszy, bardziej skuteczny i przyjazny dla środowiska sposób. Jedyne, co wydaje się sensownym pomysłem, to wodoodporny bandaż czy pokrowiec na telefon - faktycznie może się to dobrze sprawdzić np. na plaży czy basenie.

Nas ten filmik nie przekonuje. A was?

ZOBACZ NASZE LIFEHACKI:

Nakręciliśmy film o skarpetkach, który nieoczekiwanie stał się hitem w... Brazylii. Ma już ponad 13 mln wyświetleń!

Najszybszy sposób na zawiązanie krawata. Zdziwisz się, kiedy zobaczysz, jakie to proste!

Nawet nie wiedziałeś, że robisz te rzeczy źle. Kilka sposobów na ułatwienie codziennych czynności

Więcej o: