Aby uczcić 50. rocznicę ślubu, założyli swoje ślubne ubrania. Czy dalej na nich pasują? [ZDJĘCIA]

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Przetrwała kilkadziesiąt lat i trwa do dzisiaj. Postanowili zorganizować huczne przyjęcie dla najbliższych i... założyć ślubne kreacje sprzed 50 lat.

Carole-Ann i Jim Stanfieldowie z Tamworth w Wielkiej Brytanii poznali się w 1962 roku. Zgodnie twierdzą, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. On oczarowany był jej blond włosami, ją urzekło jego poczucie humoru. W 1966 powiedzieli sobie, że chcą być razem - na dobre i na złe. I są ze sobą do dzisiaj, nieprzerwanie przez 50 lat. W tym czasie urodziła im się dwójka dzieci i zostali dziadkami szóstki wnucząt.

50 wspólnych lat to nie byle co, prawda? Nic więc dziwnego, że postanowili hucznie spędzić złotą rocznicę wraz z rodziną i przyjaciółmi. Na pomysł, aby małżeństwo założyło ich ślubne stroje, wpadła jedna z wnuczek... Efekt?

Goście zwariowali, nie mogli się nadziwić, że mimo upływu czasu, Stanfieldowie bez problemu zmieścili się w ślubne stroje sprzed 50 lat!

Ale co ważniejsze, wszyscy byli wzruszeni, widząc jak dalej są w sobie mocno zakochani. Zastanawiacie się jaki jest ich sekret? Mimo niejednokrotnie odmiennych zdań i zainteresowań, coś co ich połączyło na lata, to - jak twierdzą - podobne poczucie humoru, którym zarażają siebie nawzajem. Na pamiątkę rocznicy i jako symbol niesłabnącej miłości, dodali na swoich obrączkach dwa złote serca.

ZOBACZ TAKŻE:

Jak stworzyć długotrwały związek? 7 rzeczy, które sprawiają, że stajesz się partnerką (prawie) idealną