Kochający syn zabrał mamę w podróż po Europie, by ukoić jej ból po stracie męża [ZDJĘCIA]

Spędziła 20 lat swojego życia opiekując się chorym mężem. Teraz syn chce wynagrodzić jej czas spędzony w domu i zabrał mamę na niezwykłą wycieczkę po Europie.

Carla opiekowała się swoim mężem Karlem, który 20 lat temu dostał wylewu. Rok temu zmarł, a kobieta nie mogła pogodzić się z jego stratą. Jej syn Barton, wraz ze swoim życiowym partnerem Greggiem, przygotował więc mamie niespodziankę: postanowił zabrać Carlę w 20 miejsc w Europie, każde ma bowiem symbolizować jeden rok jej opieki nad mężem.

 

Barton, Gregg i Carla spędzą kilka miesięcy podróżując z jednego miasta do drugiego, zahaczając o Paryż, Rzym, czy Barcelonę. W planach mają mnóstwo atrakcji - zwiedzanie europejskich miast i ich zabytków, smakowanie lokalnej kuchni w miejscowych restauracjach. Całą podróż amerykańskiej rodziny możecie śledzić na oficjalnym blogu TheLittleGirlFromKamas.com.

 

Magazyn People objął ich podróż oficjalnym patronatem i zachęca swoich czytelników do wspólnej zabawy, aby podsyłać pomysły, gdzie Carla i jej chłopcy mogą się wybrać i pomóc im zaplanować podróż. Postanowiliśmy przyłączyć się do zabawy i stworzyć nasz wybór miejsc, które powinni zobaczyć w Europie: ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ >>

Zgadzacie się z naszym wyborem?

Reklama IKEA - "Mój syn"

Więcej o: