64-letnia kobieta nagrała prześmieszny filmik. Pokazuje w nim sprawdzone sposoby na młody wygląd [WIDEO]

Nagrała ten zabawny klip, aby uczcić swoje 64 urodziny.

Sandra Boylan mieszka w Kennoway w Szkocji. Bardzo aktywnie korzysta z Facebooka. Porady dla "starszych pań" nagrała z myślą o swojej rodzinie i przyjaciołach. Chciała wywołać uśmiech na ich twarzach. Nie spodziewała się, że filmik obejrzy aż 600 tysięcy osób i stanie się prawdziwym hitem w sieci!

Nagranie Sandra zaczyna słowem wyjaśnienia dlaczego zdecydowała się na nakręcenie go. Jak zauważyła, wiele jest postów na temat, w jaki sposób utrzymać skórę w dobrej kondycji. Co natomiast ze skórą dojrzałą? Na pomoc przychodzi Sandra, która ma kilka sprawdzonych sposobów, które stosuje od lat. Jak stwierdziła, wygląda świetnie, jak na swój wiek - wiele osób, tak uważa, a jeżeli nie to z pewnością jej zazdrości.

Pierwsza porada - szminka

Po co kupować różne kosmetyki, skoro oprócz ust, szminka nadaje się świetnie do zaróżowienia policzków i wykonturowania twarzy? Ten urodowy trick poznała lata temu, dzięki swojej mamie.

Druga porada - taśma

Jeżeli twoja skóra zaczyna tracić sprężystość, Sandra ma na to sprawdzony sposób, który stosuje od lat... Taśma klejąca. Dobrze widzisz - podniesie zwisające policzki, wygładzi cerę, znikną wszelkie zmarszczki. Świetnie nadaje się, aby podkleić także zwisającą skórę na szyi.

Trzecia porada - czapka

Jeżeli twoje włosy nie wyglądają tak, jak tego oczekujesz i w żaden sposób nie możesz ich dzisiaj ułożyć, nie ma prostszego sposobu, jak...  założyć czapkę. I problem z głowy!

Swój poradnik kończy, pytając - Gotowe, coś z moim wyglądem nie tak? - koniecznie zobaczcie zabawne nagranie.

Więcej o: