Pamiętasz "Zaczarowany ołówek"? Ten tata go ma i przeniósł rysunki syna do rzeczywistości. Prześmieszne!

Czy zastanawiałeś się, jak to jest spojrzeć na świat oczami 6-latka? Ten użytkownik Instagrama, pokazuje to na swoich grafikach.

Ten utalentowany tata zdobywa popularność na Instagramie. Wszystko dzięki jego pomysłowi i kreatywności 6-letniego synka. Jak to małe dziecko - chłopiec najczęściej rysuje, a raczej "gryzmoli", zwierzaki, samochody czy swoich rodziców swoją niepowtarzalną kreską i właściwą tylko dzieciom wyobraźnią.

Któregoś dnia tata postanowił urzeczywistnić rysunki synka i zastanowić się: Jak wyglądałyby te wszystkie przedziwne istoty, gdyby istniały naprawdę?

 

Wszystkie swoje kreacje tata publikuje na koncie o nazwie ThingsIHaveDrawn. Jak do tej pory obserwuje go już ponad 6 tysięcy użytkowników, którzy różnie reagują na twórczość chłopca i jego taty. Niektórzy mówią, że bajkowe stwory w "rzeczywistości" wyglądają" ciut przerażająco", ale większość uważa, że są "przesłodkie". Nam wszystkie sprawiły niesamowicie dużo frajdy, polecamy więc zobaczyć je wszystkie.

 

Czy wiesz, jak uratować życie swojemu psu?

Swoją drogą, czy te "żywe rysunki" nie przypominają Wam pewnej bajki?

Insta tata przenosi rysunki syna do rzeczywistości, jak chłopiec z 'Zaczarowanego ołówka'Insta tata przenosi rysunki syna do rzeczywistości, jak chłopiec z "Zaczarowanego ołówka" fot: kadr z bajki "Zaczarowany ołówek", instagram.com/thingsihavedrawn; kolaż gazeta.pl

Więcej o: