Kobieta z dwiema waginami odpowiada na pytania, które każdy chce zadać

Youtuberka wykorzystuje swoją popularność, aby mówić o jej osobistych doświadczeniach.

Podwójna kobieta

Cassandra Bankson jest popularną blogerką urodową. Ma 23 lata i posiada dwie waginy, dwa łona i dwie szyjki macicy. Wejście do dwóch macic jest jedno, z tej przyczyny dziewczyna nie była sama w stanie tego zauważyć. Dopiero szczegółowe badanie USG było wykryło podwójny organ u Cassandry.

 

Podwójna menstruacja

Gdy była młodsza, wybrała się do lekarza, ponieważ zdarzało się, że krwawiła przez 28 dni, albo miała dwa okresy w ciągu jednego miesiąca. Nikt wtedy nie odkrył, że posiada drugą waginę. Dla większość kobiet byłoby to nie do przyjęcia. Dla niej było to normalne i musiała nauczyć się z tym żyć. Nigdy nie wie do końca ile będzie trwała jej miesiączka. Dlatego powinna wkładać dwa tampony.

Seks

Wszystko zależy od konkretnego przypadku. Dla niektórych kobiet posiadających dwie waginy, seks może być bardzo bolesny. Dla innych, z powodu dodatkowych zakończeń nerwowych może być o wiele bardziej przyjemny. Cassandra boi się momentu, w którym będzie musiała wytłumaczyć swojemu przyszłemu partnerowi, że posiada dwie waginy.

Mam nadzieję, że przyszły partner nie będzie miał z tym problemu. Będę starała się poznać kogoś, z kim nawiążę silną więź emocjonalną, z kim będę mogła śmiać się i żartować, a seks, nie będzie najistotniejszy.

                                               <<ZOBACZ ZDJECIA>>

Ciąża

Jej dwie waginy nie są większe od jednej. Obrazując, dzielą się "standardowym miejscem" mniej więcej na pół. Przez co lekarz musi być bardzo dokładny podczas okresowych badań - pobierać śluz z dwóch wagin. Możliwe jest także podwójne zapłodnienie, w każdym z łon, z czego może dojść do dwóch ciąży w jednym czasie i potomstwo nie będzie bliźniętami - bardzo rzadka sytuacja, ale prawdopodobna. Niestety posiadanie dwóch narządów może powodować komplikacje podczas ciąży i samego porodu.

Problemy skórne

Jej kanał na YouTube stał się bardzo popularny, gdy Cassandra zaczęła tworzyć filmiki o jej problemach trądzikowych, z którymi zmagała się na twarzy, plecach i dekolcie, i jak je maskowała. Jej najpopularniejsze filmiki mają nawet do 25 milionów wyświetleń.

Więcej o: