"Ktoś wygląda "pedalsko". To chore porównanie!" Nastolatki szczerze o homoseksualizmie

Dlaczego homoseksualizm spotyka się z wielką nietolerancją? Z tym pytaniem zmierzyli się #Bezwstydni, czyli Gabi, Arek, Magda, Krzysiek i Ala, którzy bez wstydu i skrępowania rozmawiają o seksie, związkach, miłości i problemach nastolatków.

Homoseksualizm to, obok heteroseksualizmu i biseksualizmu, jedna z trzech głównych orientacji seksualnych. Czy wśród nastolatków homoseksualizm budzi emocje? W najnowszym odcinku #Bezwstydni rozmawiają o tolerancji.

 

Krzysiek przyznaje otwarcie: "Tolerują homoseksualistów. Ale nie lubię obnoszenia się z tym". Dziewczynom trudno się z tym zgodzić: "A w czym to przeszkadza?" Ala komentuje: "Ktoś wygląda "pedalsko". To chore porównanie. Kompletnie nie ma czegoś takiego. To nie ma kompletnie znaczenia".

A czy #Bezwstydni powiedzieliby swoim rodzicom, gdyby byli homoseksualni? "Ja bym się ujawniła" - mówi Magda i dodaje: "Ja przeprowadziłam z rodzicami taką rozmowę z rodzicami. Zapytałam, co gdyby okazało się, że jestem lesbijką. Mama się roześmiała, zapytała czy jestem i powiedziała, że najważniejsze jest to, abym była szczęśliwa".

Czy inni #Bezwstydni też mają takie relacje z rodzicami? Jak więc powinni zachowywać się młodzi ludzie? #Bezwstydni dzielą się spostrzeżeniami!

Chcecie dowiedzieć się, co młodzi ludzie myślą na temat seksu? Dołączcie do #bezwstydnych!

Więcej o: